7 березня в Києві Діана Демідіон провела відкритий воркшоп для користувачів апарату Lumenis М22. Було інформаційно, драйвово, та корисно.

Багато матеріалу записували, знімали на камери, поки не сідали телефони (під кінець дня ми зайняли всі розетки у залі, навіть довелося відключити апарати Quattro та Geneo, які ми привезли для ознайомлення).

Діана відкрила нам нові можливості платформи М22 і поділилася робочими протоколами.

З Lumenis М22 можливо набагато більше, ніж здається на перший погляд!

У програмі семінару можна побачити, які були теми. Але окремо виділимо саме ті, що найбільше сподобалися та здивували:

– Як безпечно проводити процедуру фотолікування з IPL на М22. Чомусь саме технологія IPL викликає найбільше побоювань, особливо у молодих лікарів. Адже при налаштуванні не тих параметрів можна випадково зробити опік.

Діана багато уваги приділила фітолікуванню (саме фотолікуванню, а не фотоомолодженню, давайте використовувати правильні терміни). Допомогла краще зрозуміти, як правильно підібрати фільтри та параметри. І на прикладі одразу показала, як безпечно провести процедуру.

Діана демонструє, скільки світла в одному спалаху

Той мікромомент, коли спрацьовує енергія світла

Ось скільки енергії світла в одному спалаху! Саме тому окрему увагу варто приділяти правильному охолодженню під час процедури. Як варіант, можна використовувати апаратний метод охолодження, Діана рекомендувала Zimmer Сryo 6, а також інші методи охолодження.

Наступна цікава тема:

 – Як комбінувати Q-Switched Nd: YAG та ResurFX в тому числі для ефективного видалення тату. Під час воркшопу Діана показала як використовувати ResurFX у випадку, коли після невдалого видалення тату залишилися рубці та саме татуювання.

Ще одна тема:

– У яких випадках відмовити пацієнту. Це дуже важливий момент. Адже лікар, який працює естетичними лазерами, повинен бути одночасно і психологом, і терапевтом.

  • Терапевтом – щоб помітити у пацієнта можливі невиявлені хвороби, через які лазерне лікування  може пройти з ускладненнями. Адже потрібно вміти відрізняти алергічну реакцію, від авітамінозу або розацеа. А також звертати увагу навіть на маленький герпес у пацієнтки, адже це свідчить про нещодавно перенесену хворобу або низький рівень імунітету.
  • Психологом – бо треба вміти правильно пояснити пацієнту, який очікується результат, які можливі наслідки, якщо пацієнт надав невірну інформацію (наприклад, що в нього вчора ввечері була температура). Адже інколи люди приходять зі своїм готовим баченням результату, і їм потрібен саме такий результат, як вони побачили на фото в інтернеті.

Та інші теми, цікаві кейси, випадки із практики, робочі протоколи.

Невелике опитування в кінці допомогло нам зрозуміти, що кожний пішов з тренінгу з новими протоколами для роботи та ознайомилися з невідомими до цього можливостями платформи М22.

Ми впевнені, що Діану будемо запрошувати до Києва ще не один раз. А краще одразу на декілька днів, адже вона справжній майстер М22 і має багато досвіду, щоб поділитися з нашими лікарями. Для України М22 поки ще новий апарат, можливості якого розкриті не на 100%. 

Наприклад, на всю країну на сьогодні ми маємо тільки дві клініки, де працюють нові рукоятки Q-Switched Nd: YAG, а для інших країн вона стала невід’ємною і обов’язковою до апарату М22. Просто для нас ще не розкриті всі її властивості.

Діана змусила нас подивитися на М22 по-новому, не боятися фітолікування, більше експериментувати з ResurFX тощо. Дякуємо Діані, та всім, хто до нас приєднався, адже сприйняти стільки інформації за один день не легко.

Дуже сподіваємося, що ситуація, яка склалася сьогодні, не затягнеться надовго, і вже влітку ми зможемо проводити наступні воркшопи та запрошувати іноземних тренерів.

Також готуємо відео матеріал і трошки пізніше тут з’явиться посилання на нього.

Інші новини