HERRMANN Apparatebau GmbHn – спеціалізований виробник терапевтичного медичного обладнання в Німеччині для відновлювального лікування. Вже протягом 25-и років, компанія займається розробкою і постачанням медичних систем в приватні медичні центри, державні лікарні, кабінети лікарів. Власна науково-дослідна база, багаторічний досвід, якісна продукція і як результат – абсолютна довіра лікарів і довгострокове партнерство з клініками по всьому світу.

Основна спеціалізація німецької компанії – виробництво обладнання для озонотерапії і гідроколонотерапії. Крім цього розроблена лінійка обладнання для ветеринарної медицини, а також уходовая косметика – озоновані масла для підтримки еластичності шкіри.

Лінійка апаратів для озонотерапії:

  • MEDOZON COMPACT – для зовнішньої газації і ін’єкцій озоном
  • HYPER-MEDOZON COMFORT – для зовнішньої газації, ін’єкцій озоном, великої і малої аутогемотерапії
  • Medozon ip – розроблений спеціально для лікування злоякісних новоутворень

Апарати для гідроколонотерапії:

  • Colon Hydromat – застосовується безпосередньо для очищення кишечника;
  • Colon Hydromat Comfort – з додатковим кольоровим індикатором, автоматичної вентиляцією і цифровим лічильником кількості використаної води і сепаратором для видалення бульбашок повітря з процедурної води

Основні переваги обладнання:

  • безпеку в експлуатації як для лікаря, так і для пацієнта;
  • сучасні технології і високу якість для найкращих результатів;
  • простота в управлінні і зрозумілий дизайн.

HERRMANN Apparatebau GmbHn в Україні

Компанія активно займається розробкою в нових сферах, удосконаленням своїх поточних продуктів і їх дистрибуцією в нові країни. Завдяки компанії «Медгарант» апарати HERRMANN Apparatebau GmbHn офіційно ввозяться в Україну. Німецьке обладнання HERRMANN можна знайти в провідних санаторіях і медичних центрах всієї України. Крім цього «Медгарант» забезпечує: установку і монтаж обладнання, довгострокову гарантію, сервісне обслуговування і навчання персоналу в разі потреби.

Меню