ТОВ «МЕДГАРАНТ»
medgarant.net.ua

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

  1. Загальні положення

1.1. Умови використання (далі – Умови) стосуються всіх, хто має намір використовувати та використовує вебсайт medgarant.net.ua (далі – Сайт), що належить ТОВ «Медгарант» (далі – Компанія). Особи, що використовують Сайт (далі – Користувачі), повинні дотримуватися Умов, викладених нижче. Якщо Користувачі не згодні з цими Умовами та Політикою конфіденційності, вони можуть припинити використовувати Сайт.

1.2. Ці Умови розроблені у відповідності до чинної Політики Конфіденційності, що викладена на Сайті.

  1. Право власності на контент

2.1. Сайт і всі авторські права та інші права інтелектуальної власності стосовно всіх текстів, малюнків, логотипів, креслень, зображень та інших матеріалів на цьому Сайті (далі – Контент), що визначають Компанію та/або третіх осіб, що є власниками продукції та/або послуг, є власністю Компанії або третіх осіб, що є власниками продукції та/або послуг.

2.2. Контент захищений авторськими правами, а також правами на дизайн і торгові знаки. Нічого з того, що міститься у цих Умовах, не може бути витлумачено як надання непрямо, за замовчуванням, та ін. будь-якої ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або будь-яких третіх осіб.

2.3. Користувачі можуть зберегти Контент, однак тільки з метою інформаційного, некомерційного, неприбуткового особистого використання й за умови відсутності видалення, зміни або приховування будь-якої інформації, частини Контенту.

2.4. Користувачі не можуть розповсюджувати, модифікувати, копіювати (окрім такого копіювання, яке зазначене вище), передавати, викладати, повторно вживати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати, продавати або в інший спосіб використовувати Контент без попереднього письмового дозволу Компанії.

2.5. Користувачам заборонено використовувати Сайт для рекламування або для проведення маркетингових кампаній, або для здійснення «масової розсилки» повідомлень, що мають характер «спаму.

  1. Зміст Сайту

3.1. Компанія має право вносити зміни до Контенту, що міститься на Сайті, а також до режиму роботи Сайту. 

  1. Виняток відповідальності

4.1. Компанія не несе відповідальності за будь-які порушення або збої роботи Сайту, зокрема ті, що обмежують доступ Користувачів у користуванні Сайтом.

  1. Зміни до Умов

5.1. Компанія залишає за собою право в будь-який час змінювати ці Умови.

5.2. Усі зміни набувають чинності з моменту їх оприлюднення на Сайті.

5.3. Продовжуючи використовувати Сайт, Користувач підтверджує згоду з цими Умовами, що чинні на момент використання Сайту.

  1. Контактна інформація

6.1. Якщо у Користувачів виникнуть будь-які запитання щодо цих Умов, можна звертатися до Компанії за електронною адресою: sales@medgarant.net.ua або за адресою 02132, м. Київ, вулиця Дніпровська Набережна, 26.

Останнє оновлення: 06.04.2020

Меню