Компанія h/p/cosmos sports & medical gmbh, заснована в 1988 р в місті Nussdorf-Traunstein (південь Німеччини) Францом Харера (Franz Harrer) і Манфредом Пельц (Manfred Pelz), є провідним світовим виробником найкращих в світі високоякісних бігових доріжок для медицини, спорту та фітнесу, а також реабілітаційних систем для неврології, ортопедії і травматології, кардіології та спортивної медицини. Продукція компанії налічує більше 100 різних моделей і комплексів.

h/p/cosmos в своєму виробництві підтримує і базується на новітні технології, точний інжиніринг, досконалий дизайн і безпеку у виробництві біжать доріжок, сходових ергометр, тренажерів спринту (спринт ергометр), систем для тренування спортивної продуктивності і діагностичних систем, а також реабілітаційного обладнання . Згодом h/p/cosmos розвинувся в фахівця по біжучим доріжках і приладдя для областей спорту, медицини та досліджень.

Все ергометри, бігові доріжки і системи h/p/cosmos, завдяки їх функціональності, точної інженерії та безпеки, захоплюють фахівців фітнесу, атлетів і тренерів, пацієнтів і лікарів по всьому світу. Всі біжать доріжки h/p/cosmos обладнані інтерфейсним портом і програмним забезпеченням h/p/cosmos para control для дистанційного керування і моніторингу.

Нічого не знайдено.