40 річний досвід у створенні медичного обладнання, дозволив компанії Zimmer Medizin Systeme стати одним з європейських лідером з розробки та виробництва різних систем і аксесуарів, які застосовуються у фізіотерапії, спортивній і естетичній медицині. Позиції на ринку медичної техніки компанія посилює рядом інноваційних продуктів і програмного забезпечення в області діагностичного медичного обладнання, яке використовується в більшості клінічних областях.

Компанія використовує накопичені знання і навички для поліпшення якості життя і оздоровлення людини, вносячи відчутний внесок в розвиток медицини, сучасних технологій і задовольняючи потреби споживача. Устаткування для косметології та медичне обладнання створюються на основі глибоких наукових досліджень в поєднанні з думками експертів в медичній практиці.

Серед віх технічних інновацій компанії Zimmer Medizin Systeme слід зазначити створення першого транзиторного пристрої для діаметрів, патентованих одноразових електродів, використання змінного мікрохвильового випромінювання, ЕКГ підсилювач в комбінації з багаторазовими електродами. Медичне обладнання з кольоровим touch screen дисплеєм вперше освоїла компанія Zimmer.

Продукцію Zimmer відрізняє елегантний дизайн, дружній інтрефейс користувача, іноваційних і практичність, яке відрізняє медичну техніку вироблену в Німеччині.

Виробничі площі Zimmer Medizin Systeme знаходяться в місті Ной-Ульм, федеральної землі Баварії (Німеччина).

Компанія Zimmer Medizin Systeme є офіційним спонсором і постачальником медичного обладнання для футбольного клубу Баейер, провідного клубу Бундесліги, Литовської футбольної федерації, Німецької федерації легкої атлетики і Мюнхенського баскетбольного клубу

Девіз компанії: Все що випускається під маркою Zimmer Medizin Systeme має бути еталоном якості і надійності

Нічого не знайдено.