Agfa – європейська міжнародна компанія, яка займається розробкою і виробництвом аналогових і цифрових систем візуалізації. Компанія Agfa (раніше відома як Agfa Healthcare) є світовим лідером в області технологій обробки зображень для поліграфічної промисловості та галузі медицини.
Головний офіс знаходиться в місті Мортсел, Бельгія, як і невелика частина виробництва. Основні виробничі потужності Agfa розташовані в Німеччині, Китаї, Італії та США. Компанія представлена ​​в 40 країнах і постачає свою продукцію в 100 країн світу, в тому числі і в Україні.

Відділ медичної візуалізації Agfa Healthcare активно поставляє діагностичні рішення для лікарень і медичних установ по всьому світу. Інноваційні розробки, висока якість продукції і її відповідність європейським стандартам, постійна інформаційна підтримка, пристрої для догляду за клієнтами демонструють високу ступінь турботи про лікарів і пацієнтів.

Єдина IT-платформа Agfa HealthCare об’єднує всі адміністративні та клінічні дані медичного закладу, відповідаючи потребам всіх медичних працівників.

Офіційним представником Agfa Healthcare Україна є компанія «Медгарнат», яка вже з 2012 року займається дистрибуцією продукції в Україну. Найбільш затребуваними з усього асортименту продукції є:

  • Системи візуалізації (настільні оцифровщики рентгенівських знімків Agfa CR 15-X, Agfa CR 10-X, Agfa CR 30-X і Цифровий плоскопанельний детектор AGFA DX-D Retrofit);
  • Проявні машини (AGFA Mamoray Classic E.O.S., AGFA CP 1000);
  • Медичний принтер Agfa сухий термопечати (DRYSTAR 5300, DRYSTAR 5503, DRYSTAR AXYS);
  • Рентгенівська плівка Agfa для прямого друку у відтінках сірого другого покоління. Однією з переваг є повна сумісність з принтерами інших брендів;
  • Ретрофітние системи для вдосконалення аналогових апаратів (модернізують аналогового рентгена в цифровий).

Цифрова рентгенографія активно використовується в області рентгенології, кардіології, мамографії, ортопедія, ветеринарної допомоги та ін., Для якісної діагностики станів пацієнтів.

Тільки компанія «Медгарант» може ввозити продукцію України, так як є ексклюзивним дистриб’ютором систем Agfa в країні. Штаб-квартира знаходиться в місті Київ. Agfa Healthcare і «Медгарант» вже 8 років займаються постачанням систем візуалізації в медичні установи України. Більш того, завдяки тісній співпраці компаній – близько 60% лікарень і медичних клінік в Україні укомплектовано продукцією Agfa.

Меню