Про компанію

Місія компанії Медгарант полягає в підвищенні якості життя за рахунок впровадження в медичну практику України новітніх досягнень сучасних методик діагностики та лікування.
Компанія Медгарант створена в 2002 році з метою комплексного забезпечення лікувальних установ України найкращим медичним обладнанням. Згодом компанія розширила спектр запропонованої продукції, доповнивши його високотехнологічним діагностичним обладнанням, устаткуванням для літотрипсії, хірургічними лазерами. Ми пропонуємо новітні технології, які підвищують рівень турботи про пацієнта.

Принципи роботи

Зручність у співпраці. Доставка, установка і пуско-налагоджувальні роботи проводяться за рахунок компанії «Медгарант». Повна консультація по комплектації медичного кабінету.

Новітні технології. Представники компанії щорічно відвідують найбільші спеціалізовані виставки (Medica, EECR) з метою впровадження новітніх досягнень медичного обладнання в сферу охорони здоров’я України.

Навчання. Компанія «Медгарант» організовує навчання персоналу клієнтів. Залучаються провідні фахівці України, а також запрошуються іноземні майстри.

Бездоганний Сервіс. Інженери Сервіс-Центру проходять курси навчання на заводах виробників. Сервісний центр регулярно направляє дипломованих інженерів для поточного огляду встановленого обладнання.

Контроль якості. Все обладнання зареєстровано і сертифіковане згідно з чинним законодавством. Медгарант володіє ліцензією «На Право проведення ДІЯЛЬНОСТІ з использование Джерел Іонізуючого випромінювання».

Наукові дослідження. Медгарант виступає активним учасником унікальних розробок українських фахівців. Нові методи, отримані українськими лікарями знаходять застосування в світовій медичній практиці. Медгарант надає обладнання для клінічних досліджень і проводить науково-практичні семінари

Наші виробники

Відгуки про компанію

Більше 10 років працюю з компанією Медгарант. Надійні порядні люди, які виконують свої зобов’язання. Для співробітників цієї компанії важливо поставити апарати, які будуть ефективно лікувати пацієнтів. Тобто їм не все одно, що продавати. Радять дійсно ті технології, які покращують якість життя людей.

Доктор Ігор Околот, Одеса

З досвіду багаторічної роботи відчувається, що завдання компанії не просто продати обладнання, а створити структуру, яка забезпечує обслуговування апаратів, займається дозвільними документами, періодично організовує навчальні семінари.

Доктор Сергій Булка, Київ

Меню