Бренд Medexim в Україні ексклюзивно представляє компанія “Медгарант”

Історія компанії Medexim починається в 1992 році – головний офіс в Пьештяни, Словацька Республіка. На той момент головною метою компанії було здійснення експорту інвестиційних комплексів для охорони здоров’я, реалізація бальнеологічних і гідромасажних ванн на зарубіжному ринку.

На сьогоднішній день компанія Medexim розширила список своїх послуг і товарів. Команда займається розробкою, виробництвом, експортом і сервісним обслуговуванням устаткування для фізіотерапії: водолікувальних ванн і апаратів для підшкірних газових ін’єкцій СO2.

Найбільш популярними продуктами є:

 • Сидячі контрастні ванни для рук і ніг Medexim Aquapedis
 • Анатомічні вихрові водолікувальні ванни Medexim Aquadelicia для всього тіла
 • Гідромасажні spa-ванни Medexim Aquadelicia для всього тіла
 • Душові системи Medexim AQUABELLA
 • Апарати газових уколів CO2 Medexim INCO

Апарати використовуються в лікувальних та профілактичних цілях, для розслаблюючих процедур і для досягнення естетичного ефекту. Широкий спектр застосування робить їх дуже популярними в оздоровчих центрах, спа-салонах і медичних клініках.

Ванни цього виробника особливо цінуються за їх функцію підводного душ масажу – основний і один з найефективніших видів бальнеотерапії.

За допомогою фізіотерапевтичного обладнання Medexim проводяться такі процедури:

 • Лікувальні гідро і гідро-аеромасажні процедури – масаж струменями води і повітря використовуються для поліпшення загального стану пацієнта, а також лікування хвороб опорно-рухового апарату, м’язової терапії;
 • Карбоксітерапія (підшкірні ін’єкції вуглекислого газу) – позитивно впливає на кровообіг, застосовується для лікування сечостатевої системи і неврозів. Перешкоджає старінню шкіри і використовується як засіб омолодження в естетичній медицині.
 • Бальнеотерапія – для стимуляції кровотоку і лімфотоку, обмінних процесів, імунної системи та ін;

Одним з найбільш затребуваних апаратів для бальнеотерапії є ванна для всього тіла Medexim Aquadelicia. Особливістю медичної ванни є:

 • наявність функції підводного масажу високого тиску (до 4 атмосфер);
 • пневматичне управління;
 • анатомічна форма чаші для зручності пацієнта;

При необхідності для ванни можна вибрати додаткові комплектуючі, які розширюють її функціонал і спрощують експлуатацію. Наприклад – систему УФ-дезінфекції, функцію підігріву та ін.

На сьогоднішній день ексклюзивним офіційним представником бренду Medexim в Україні є компанія «Медгарант», яка з 2002 року займається імпортом обладнання. Протягом цього часу ваннами Medexim по всій Україні обладнані безліч санаторіїв, оздоровчих, спортивних центрів і медичних клінік по всій країні.

Крім цього компанія «Медгарант» надає якісний гарантійний сервіс, обслуговування і безкоштовне навчання при купівлі медичної техніки.

Нічого не знайдено.