Багатофункціональна кушетка з повним електричним регулюванням Lemi med

країна виробник Італія

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Багатофункціональна кушетка з повною електричним регулюванням, забезпечується 4 електроприводами 24 В, і стандартним управлінням за допомогою педалі. Це дозволяє майстру змінювати положення кушетки без використання рук. Електронний блок управління і електроприводи розроблені компанією Lemi Group, яка гарантує високу універсальність і відмінний післяпродажний сервіс. Крім того, кушетка оснащена механізмом автоматичного повернення в початкове положення (AUT).

Каркас кушетки виконаний з оцинкованої сталі і повністю закритий картером з abs, що надає їй елегантність і забезпечує її безпеку. Є можливість вибору напруги: 110 або 220 В.

До складу базової моделі входить анатомічний матрац, регульований і знімний підголівник (zak), 2 пари напрямних для фіксації медичних аксесуарів і утримувач для паперу.

Матрац виготовляється з недеформируемой гуми з гарантією на 5 років в широкій колірній гамі. В якості оббивки використовується sky – спеціальний матеріал, який застосовується в медицині, який має такі властивості: висока міцність, простота догляду, повітро-і вологостійкість, стійкість до обробки дезінфікуючими засобами.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Крісла пацієнта