Зручне і багатофункціональне крісло Lemi 4

країна виробник Італія

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Витончені і надійні крісла LEMI повністю розкладаються горизонтально і завдяки високій стійкості підходять для проведення всіх видів процедур, як для особи, так і для тіла.

Каркас крісла виконаний з оцинкованої сталі і повністю закритий картером з abs, що надає кріслу елегантність і забезпечує його безпеку.

Система повної електричного регулювання робить крісло Lemi 4 ідеальним рішенням для професіоналів, які прагнуть створити комфортні умови роботи і зустріти своїх клієнтів з особливим стилем.

Крісло багатофункціональне і просто в експлуатації. Наявність 4 електроприводів 24 В дозволяє самостійно вибирати найбільш зручне положення і висоту, даючи клієнтам можливість сідати в крісло і вставати з нього без особливих зусиль.

Електронний блок управління, розроблений компанією Lemi Group, оснащений механізмом автоматичного повернення крісла в початкове положення (aut).
Базова модель оснащена кнопковим пультом, анатомічна форма матраца, парою прямих підлокітників і власником для рушників.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Крісла пацієнта