Зручне і багатофункціональне крісло Lemi 3

країна виробник Італія

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Витончені і надійні крісла LEMI повністю розкладаються горизонтально і завдяки високій стійкості підходять для проведення всіх видів процедур, як для особи, так і для тіла.

Каркас крісла виконаний з оцинкованої сталі і повністю закритий картером з abs, що надає кріслу елегантність і забезпечує його безпеку.

Крісло-кушетка для медичних споруд зі зручним регулюванням положення роботи для діагностичних оглядів і доглядів естетичної хірургії.

Багатофункціональний, надійний і простий в експлуатації, крісло Lemi 3 оснащено електроприводом 24 В, що забезпечує електричне регулювання висоти кушетки, і управляється за допомогою педалі.

Механізм гойдання (Тределенбург) і положення опори для ніг і підголівника регулюються вручну. Спинка регулюється за допомогою механізму газлифт, що дозволяє майстру легко змінювати положення навіть в разі знаходження клієнта в кріслі, гарантуючи при цьому зручність і безпеку.

Базова модель оснащена анатомічної формою матраца, парою прямих підлокітників і власником для рушників.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Крісла пацієнта