Зручне і багатофункціональне крісло Lemi 2

країна виробник Італія

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Витончені і надійні крісла LEMI повністю розкладаються горизонтально і завдяки високій стійкості підходять для проведення всіх видів процедур, як для особи, так і для тіла.

Каркас крісла виконаний з оцинкованої сталі і повністю закритий картером з abs, що надає кріслу елегантність і забезпечує його безпеку.

Зручне і багатофункціональне, крісло Lemi 2 ідеально підходить для професіоналів, зацікавлених в придбанні універсального інструменту з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Lemi 2 – це крісло-кушетка на гідродинамічному підйомі, який забезпечується надійним і міцним педальним гідравлічним насосом. Може повертатися на 360°. Механізм гойдання (Тределенбург) і положення спини, опори для ніг і підголівника регулюються вручну. Спинка регулюється за допомогою механізму газлифт, що дозволяє майстру легко змінювати положення навіть в разі знаходження клієнта в кріслі, гарантуючи при цьому зручність і безпеку.
Базова модель оснащена анатомічної формою матраца, парою прямих підлокітників і власником для рушників.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Крісла пацієнта