1. Головна сторінка
  2. Uncategorized
  3. Компанія «Медгарант» відвідала зустріч дилерів Lumenis

Компанія «Медгарант» відвідала зустріч дилерів Lumenis

З 26 по 27 лютого 2019 команда Lumenis Ukraine відвідала щорічну зустріч дилерів Lumenis, яка на цей раз проходила в Амстердамі.

У ролі ексклюзивного дистриб’ютора продукції Lumenis ми представляємо Україну не вперше – вже 4-ий рік поспіль компанія «Медгарант» вибирає для своїх клієнтів найкраще сертифіковане обладнання.

Вперше компанія брала участь у зустрічі дилерів в 2015 році. Тоді в Португалію в ролі офіційного і ексклюзивного дистриб’ютора Lumenis на території України був відправлений Андрій Лахновскій.

У 2018 в Мадрид летіли вже двоє українців: Андрій Лахновскій і Максим Гладаревскій. Наша компанія росте, тому в 2019 році на міжнародну зустріч вирушила команда з чотирьох чоловік. В цьому році компанія «Медгарант» розширює присутність на ринку: тепер ми ексклюзивно представляємо Lumenis у всіх трьох напрямках.

естетичні лазери
хірургія
офтальмологія

На зустрічі підвели підсумки року: Lumenis показує стабільне зростання продажів у всьому світі. Зростає мережа авторизованих клієнтів Lumenis в Україні.

Також обговорювалися нові методи і технології в апаратах Lumenis. Серед цікавих новинок – рукоятка HS з довжиною хвилі 1060 нм, і одна з найбільш очікуваних нових моделей, яка вже на підході – Lumenis LightSheer Quattro.

Новою стратегією Lumenis є розвиток напрямку апаратної косметології. Особлива увага до апарату NuEra і LegendPro +.

Саме завдяки таким зустрічам ми продовжуємо активно розвиватися: отримуємо нові знання, обмінюємося досвідом з іноземними колегами і робимо все, щоб клієнти компанії «Медгарант» отримували тільки найкраще обладнання.

Інші новини