Як пройшов Expert Laser Meeting 2020 для компанії Медгарант?

Нові знайомства, зустрічі із партнерами та клієнтами, а також багато корисної інформації про лазерне обладнання, якою ми будемо з Вами ділитися.

Цікаві виступи, особливо доклад Євгена Гулевича про фізику взаємодії лазерів з біологічними тканинами та критерії вибору лазерів. Адже це база, яку необхідно знати кожному лікарю для роботи з лазерним обладнанням. Основна ідея виступу: “Якісний лазерний апарат не може коштувати дешево, якщо розібратися, що там під кришкою всередині, і як воно має працювати”

Трошки із сумного. Добре сказав Егор Колодченко про тенденцію купувати “сірі” лазери: “Чому в ін’єкційній медицині всі препарати мають бути сертифікованими і кожний поважаючий себе лікар не буде пропонувати клієнту невідомий препарат, завезений “сірим” методом.  І в цей час в апаратній косметології вже вважається нормою дізнатися ціни у офіційних представників і піти купити за кутом такий самий, але китайський, або замовити БУ лазер у чорних дилерів, невідомо у якому стані?” Невже лікарі настільки себе не поважають, що готові ризикувати здоров’ям пацієнта та своєю власною репутацією на ринку? Ця тема піднімалася під час виступів, але однозначної відповіді на неї досі немає.

Із “нового”. По даним Uni CERT,  в Європі всі готуються до початку дії нового закону. Він  передбачає, що лазерні апарати будуть вважатися медичним обладнанням, та працювати з ними зможуть лише лікарі, які пройшли навчання. Також формується загальна база з усією інформацію про апарат,  і в разі виникнення ускладнень або опіків, будет підніматися увесь ланцюг – від виробника лазеру до пацієнта. Тому особлива увага будет приділятися саме ліцензії на обладнання, і з нелегальними апаратами буде неможливо працювати. Кажуть, що такий закон можуть прийняти і в нашій країні (на цю тему ми окремо підготуємо матеріал).

Лікарі ділилися своїми протоколами лікування, новими методиками профілактики ускладнень і т.п. Загалом дуже насичена на цікава програма.

А в цей час на стенді “Медгарант” ми, як офіційний представник Lumenis в Україні, презентували такі апарати:

  • Lumenis Geneo+ (платформа для омолодження, освітлення і поліпшення якості шкіри)
  • Lumenis FemTouch (додатковий модуль апарату AcuPulse, використовується для вагінального омолодження)
  • новинку Lumenis LightSheer Quattro, який все таки встиг вчасно доїхати до нас. 

Також познайомили з чудовим апаратом-кріслом Iskra Medical TESLA Former prestige.

Дякуємо всім, хто підходив до стенду на цікавився. До зустрічі на наступних івентах.

Вже зовсім скоро будемо на PRO BEAUTY EXPO!

Інші новини