Апарат ультразвукової терапії GBO Sonostat Touch

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник GBO в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

  • Ультразвукова головка виготовлена з високоякісного титану
  • Підігрів поверхні головки перед процедурою
  • Меню апарату українською мовою
  • Вбудовані терапевтичні програми
  • 10-дюймовий TFT LCD кольоровий сенсорний дисплей

Сучасний високотехнологічний дизайн апарату з алюмінієвої основи і 10-дюймовий TFT LCD повноколірний сенсорний дисплей є важливими якісними характеристиками нового Sonostat.

Sonostat з двома частотами, 1 МГц і 3 МГц, кожна з яких має різний вплив на глибину, пропонує високу ступінь функціональності і зручність керування для універсальної ультразвукової терапії. Терапія за допомогою ультразвукової головки проводиться за допомогою ергономічних і 100% водонепроникних лікувальних головок розміром 2,5 см² або 5 см².

Лікувальна головка виготовлена ​​з високоякісного титану. На відміну від звичайних алюмінієвих головок, титан є біоінертними, тобто на 100% біосумісним зі шкірою, набагато міцнішим і, отже, набагато більш довговічним і не тьмяніє.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Ультразвукова терапія