Апарат третього покоління для RF-ліфтингу Solta Thermage

країна виробник США

Медгарант єдиний офіційний представник Solta Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Thermage – це апарат, який відкрив цілий напрям в естетичній медицині під загальною назвою “методики RF-ліфтингу” (радіочастотного ліфтингу). Thermage є єдиним у своєму класі пристроєм, що дає виражений результат всього за одну процедуру.

Сьогодні компания Solta Medical – світовий лідер в розробці та впровадженні преміальних рішень представляє третє покоління термаж – апарат Thermage CPT.

Робота Thermage заснована на виборчому нагрівання сполучнотканинних волокон дерми і підшкірно-жирової клітковини шляхом впливу на них Радіочастотне (RF) енергією. Неперевершена особливість Thermage – це глибокий об’ємний і рівномірний нагрів тканини, який дозволяє домагатися тривимірного ущільнення і підтяжки шкіри.

На відміну від всіх інших радіочастотних (RF) апаратів Thermage здатний впливати не тільки на дерму, а й на сполучнотканинні волокна підшкірної клітковини, забезпечуючи розігрів колагену на глибині до 4,3 мм. Це дозволяє домагатися тривимірного ущільнення і омолодження шкіри.

Thermage відрізняється високою безпекою: за даними багаторічних досліджень ускладнення після процедури Thermage® розвиваються в 0,02% випадків. Thermage схвалений до застосування в більш ніж 80 країнах світу, у тому числі США, Японії, країнах Євросоюзу.

Thermage CPT – апарат третього покоління, в якому реалізовано низку рішень, об’єднаних загальною назвою Технологія Комфортного Імпульсу. Thermage CPT дозволяє проводити процедури підтяжки (RF-ліфтингу) з високим рівнем комфорту (комфорт збільшений на 50% в порівнянні з колишнім апаратом Thermage NXT).

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду