Терморегулююча радіочастотна (RF) система для поліпшення тонусу будь-яких ділянок шкіри Lumenis NuEra Tight

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Нове покоління радиоволнового ліфтингу для обличчя і тіла.

Nuera Tight – терморегулююча радіочастотна (RF) система для поліпшення тонусу будь-яких ділянок шкіри. Апарат схвалений FDA для поверхневого і глибокого прогріву з метою лікування целюліту, підтягування і зміцнення в’ялої шкіри.

Завдяки вбудованому інтелектуальному контролю температури може досягати граничних значень нагріву без пошкодження тканин. На сьогоднішній день – це найефективніший апарат для лікування целюліту і підтяжки шкіри.

Ключові переваги NuEra:

  • Більш глибоке пронікновеніе Нізкая частота випромінювання 470 кГц сприяє досить глибокому проникненню, краще тепловому ефекту і відповідно до результатів.
  • Тривалість процедури Процедура швидка і ефективна, займає 10-15 хвилин для зони особи і 20-25 хвилин для однієї з зон тіла.
  • Вбудований температурний датчік Нет ризику перегріву тканин навіть при високих енергетичних параметрах.

1. Інтелектуальна радіочастотна терморегуляція

NuEra Tight використовує технологію терморегуляції нового покоління APIC, яка забезпечує контроль температури по біоімпедансу шкіри в режимі реального часу.

Апарат автоматично регулює потужність РЧ випромінювання, що гарантує рівномірне прогрівання тканин на необхідну глибину для кожного конкретного випадку.

Система самостійно забезпечує правильну температуру і потужність – для безпечного лікування без пошкодження тканин.

2. Потужний глибокий нагрів для цілеспрямованого підтягування шкіри

NuEra Tight випромінює радіочастотні хвилі частотою 470 кГц і високою потужністю до 250 Вт.

Такі параметри випромінювання забезпечують що поверхневий прогрів шкіри, так і проникнення в глибші шари біологічної тканини. Цілеспрямована теплова стимуляція провокує вироблення колагену – шкіра підтягується і стає більш пружною.

Використовуючи точну частоту і глибину нагріву стає можливим покращувати різні стану шкіри на різних стадіях. Технологія дозволяє проводити процедуру на різних ділянках тіла і обличчя.

3. GetSmooth + StaySmooth

Програма лікування складається з двох етапів:

  • Крок 1 – GetSmooth. Інтенсивне усунення в’ялості шкіри і целюліту. Система швидко і безпечно обробляє всі області тіла для швидких результатів.
  • Крок 2 – StaySmooth. Програма корекції, яка протягом року дозволяє підтримувати досягнутий ефект від GetSmooth.

4. Тривалі природні результати для різних ділянок тіла

Система забезпечує швидке і ефективне усунення недоліків шкіри на самих різних ділянках тіла: живіт, боки, сідниці, внутрішня і зовнішня поверхня стегон, груди, спина, плечі, а також зона навколо очей, рота, щік і шиї.

Одна процедура займає близько 10-15 хвилин для області обличчя і 20-25 – для лікування ділянок тіла. Результати виглядають дуже природно і помітні вже після декількох процедур.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду