Естетичне рішення, яке перевершує очікування клієнтів Lumenis Legend Pro+

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Уявіть безболісну процедуру з миттєво видимим ефектом, що не вимагає ні підготовки шкіри клієнта, ні анестезії, ні реабілітації … Занадто добре, щоб бути правдою? Це – Legend Pro +

Legend Pro + працює на всіх рівнях: епідерміс, дерма, жирові і м’язові тканини. Абсолютно унікальні технології поєднують Динамічне М’язову активацію і RF третього покоління, що не-термальний хімічний пілінг і матричний RF ультра-тонкими електродами.

Клінічно доведений позитивний ефект регенерації шкіри обличчя і тіла за допомогою унікальних комбінацій. Схвалено FDA.

TriPollar® RF
Регенерація колагену і еластину, завдяки сфокусоване тріполярной RF. Глибокий прогрів контролюється вбудованим термометром, здатним передавати температурні показання, що знімаються з мілісекунди точністю безпосередньо в русі, з їх відображенням в режимі реального часу, що дозволяє досягати гранично високої температури на глибокому дермальном рівні.

DMA – Динамічна М’язова Активація
Унікальний аплікатор створений для того, щоб проводити SMAS-ліфтинг в русі. Впливаючи одночасно тріполярним RF і миостимуляцией, підтягує м’язи обличчя і тіла, покращує тонус шкіри і застосовується для формування стрункої фігури.

Hybrid Energy
Активізуючи природні процеси регенерації, застосовуючи ультратонкі електроди для радіочастотної абляції, а потім гальванічний струм для нетермального хімічного пілінгу, сприяє утворенню нової і здорової шкіри.

TriFractional
Застосування контактної радіочастотної і точкової абляції з контрольованим об’ємним нагріванням для досягнення омолодження шкіри і її регенерації, що призводить до поліпшення текстури шкіри.

Протокол Legend M²
Унікальна синергетична процедура Legend M² поєднує в собі макрооб’емний нагрів тканини з TriPollar® RF і точний мікрообогрев фокальних точок за допомогою ультратонких електродів з гібридною енергією, щоб перетворити бажання ваших пацієнтів в реальність.

Лікування Legend M² підтверджено клінічним досвідом, опублікованими в статті Стівена Д. Шапіро «Мікроігольная технологія VoluDerm ™ для лікування в’ялості шкіри і зморшок – початковий клінічний досвід».

Процедура з Legend M² поширюється на кілька шарів шкіри, пропонуючи широкий спектр рішень для омолодження шкіри і стимулювання регенерації, а також зменшення зморшок.

«Технології Tri Pollar® RF і Hybrid Energy ™ дозволяють мені виконувати процедури з урахуванням індивідуальних особливостей моїх пацієнтів, що забезпечує досягнення оптимальних результатів. Мої пацієнти задоволені тим, що всі процедури проходять практично безболісно, ​​займають нетривалий час і не вимагають анестезії »

доктор Маттео Третині Клементон

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду