Ультразвуковий ліполіз Solta LIPOSONIX

країна виробник США

Медгарант єдиний офіційний представник Solta Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Liposonix – це єдиний апарат високоінтенсивного сфокусованого ультразвуку, який схвалений FDA для неінвазивного видалення небажаних жирових відкладень.

Особливості технології Liposonix дозволяють отримувати виражені і прогнозовані результати зменшення товщини підшкірного жиру. Клінічні дослідження показують, що всього одна процедура Liposonix робить обсяг талії на один розмір менше. При цьому відсутні будь-які ускладнення і виражені побічні ефекти.

Процедури з використанням апарату Liposonix виробляють подвійний ефект:

  • Видаляються жирові клітини (назавжди руйнуються в області-мішені);
  • Підтягується шкіра (колагенові волокна, які підтримують жирову тканину, скорочуються, за рахунок чого після видалення жиру шкіра не обвисає).

Принцип дії Liposonix

Liposonix працює за технологією, аналогічною тій, яка використовується в апаратах ультразвукової діагностики.

В ході процедури спеціальний пристрій – трансдуктор – створює ультразвукові хвилі, безперешкодно проникають крізь шкіру і потім фокусирующиеся в жировій тканині. Енергія в області фокусування зростає, і температура жирових клітин підвищується. Потім під повним контролем лікаря відбувається руйнування жирових відкладень: Liposonix / Ліпосонікс створює тисячі точкових зон розігріву на заданій глибині жирової тканини.

Саме цей підхід відрізняє Liposonix від інших типів процедур безопераційної ультразвукової ліпосакції (кавітації). Результат впливу Liposonix завжди прогнозуємо, і кожна процедура дає виражений ефект схуднення.

Ультразвукові імпульси на поверхні шкіри можуть викликати слабкі хворобливі відчуття, але процедура не вимагає застосування місцевої анестезії. Тривалість сеансу Liposonix / Ліпосонікс – від 30 хвилин до двох годин в залежності від розмірів оброблюваної площі.

Показання до процедури Liposonix

Для корекції місцевих жирових відкладень – тих місць, де товщина підшкірного жирового шару становить не менше 2,5 сантиметрів:

  • Живіт і талія – ​​зовнішні поверхні стегон (так звані «галіфе»);
  • Надколінна область;
  • Спина і підлопаткова область;
  • Руки і зад-ньобічні боку плечей.

Процедура Liposonix / Ліпосонікс рекомендується пацієнтам будь-якого віку незалежно від особливостей підшкірної жирової тканини.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Побудова стрункої фігури