Кріоліполіз Iskra Medical CryoVac Prestige

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Унікальна високоефективна процедура, що дозволяє без операцій позбутися небажаних жирових відкладень.

В основі кріоліполіза лежить унікальна методика, що дозволяє знижувати обсяг жирових відкладень за допомогою апаратного охолодження проблемних зон.

Незважаючи на те, що дана технологія корекції фігури стала застосовуватися відносно недавно, в її основі лежить дуже простий і зрозумілий принцип дії. Науково доведено, що клітини жиру чутливі до низьких температур. Під впливом холоду відбувається їх природне руйнування. Рідина утворюється потрапляє в простір між клітинами і легко виводиться з організму.

Cryo Vac Prestige охолоджує жирові тканини до -4 ° С.
Процедура для корекції фігури відбувається природним способом. Вона не тільки не є небезпечною для здоров’я людини, але і здатна істотно поліпшити стан організму, нормалізувати тонус і налаштувати правильну роботу клітин шкіри.

Cryo Vac Prestige пропонує 7 програм для різних режимів схуднення.
Завдяки поступовому розщепленню жирових відкладень, лімфатична і кровоносна система легко справляються з виведенням з організму токсичних речовин.

Після процедури в місці дії апарата не утворюється западин через незначний перерозподіл клітин жиру.

Кріоліполіз – найефективніша і лояльна процедура по видаленню зайвих кілограмів.

Апарат Cryo Vac Prestige не вимагає витратних матеріалів!

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Побудова стрункої фігури