Миостимулятор нового покоління HiToP 1touch
країна виробник Німеччина
Унікальна німецька технологія мобілізує м’язи поетапно, залучаючи в контракцію 90% м’язових волокон.
Кожного м’язового волокна відповідає своя частота. На відміну від стандартних міостимуляторів, які миттєво спазмують групу м’язів і викликають неприємні відчуття, HiToP® 1touch для кожного м’яза вибирає окрему частоту, залучає м’язові групи м’яко і ефективно в загальну роботу для схуднення і побудови стрункої фігури.
HiToP® 1touch застосовує несучу частоту від 4 кГц до 32кГц. Виключно висока частота дозволяє безболісно направити в тканини енергію набагато вище, ніж у стандартних міостимуляторів.
Естетичні Програми:
Медичні Програми:
Унікальна HiToP-технологія не просто стимулює м’язи, але і заряджає енергією мітохондрії (клітинні батареї), виробляє омолоджуючу дію на шкірні тканини, оздоровлює внутрішні органи, може застосовуватися як в естетичній, так і в класичній медицині.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям
Інші апарати Побудова стрункої фігури