Система фотопневматіческой терапії для лікування акне Solta Isolaz

країна виробник США

Медгарант єдиний офіційний представник Solta Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Процедура Isolaz забезпечує по-справжньому ефективну очистку поверхні шкіри від запальних елементів акне за рахунок двох механізмів дії: знищення бактерій Propionibacterium acnes і очищення пір від шкірного сала.

Переваги Isolaz

Тільки Isolaz евакуює вміст сально-волосяних фолікулів і видаляє комедони перед спалахом. Завдяки вакуумній насадки Isolaz діє в 7 разів швидше будь-який інший фотосистеми, не вимагаючи підготовки. Обробка всього особи займає лише 10-20 хвилин.

Ефективність доставки енергії при використанні Isolaz в 5 разів вище, ніж у інших систем фототерапії, за рахунок концентрації спалаху тільки на ураженій області шкіри. Вакуум підтягує оброблювану ділянку шкіри впритул до джерела світла, ближче на 500-1000 мікрон. Шкіра в місці контакту вирівнюється на 25-35%.

Лікування безболісно. Анестетики і анальгетики не потрібні. Відсутність болю документовано у 100% пацієнтів, за даними клінічних досліджень. Навколишні ділянку впливу тканини не ушкоджуються. Імовірність випадкового дії спалаху за межами контакту виключена і блокується чипованной насадкою. Ефективність Isolaz в лазерному лікуванні вугрової хвороби доведена клінічними випробуваннями.

Принцип дії Isolaz

Потужне джерело хвиль в діапазоні 400-1200 нанометрів забезпечує енергію до 30 джоулів на 1 імпульс (до 20 Дж / см2). Ця енергія проходить через спеціальний фільтр IsoTip, контролюючий необхідну довжину хвилі (пік поглинання для акне – 400 нм). Поверхня впливу визначається типом насадки – від 6 на 12 до 20 на 30 мм. Для лікування акне використовуються 2 різновиди Isotip: iAC малий (6 на 12 мм) і iAC середній (10 на 20 мм).

Малий використовується для вогнищ невеликій поверхні (окремі елементи акне, ніс, інші зони на обличчі), а середній – для обробки великих площ, в тому числі на тулуб.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду