Професійний апарат пресотерапії для всього тіла Sauna Italia Perfecta

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Sauna Italia в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат пресотерапії Perfecta вважається універсальним приладом в своєму сегменті, призначеним для проведення ряду процедур лимфодренажного масажу. Сучасний апарат пресотерапії купити можна для оснащення косметологічних кабінетів і медичних центрів, які спеціалізуються на рішення проблем з потоком крові і лімфи, комплексних програмах зниження ваги і коригування контурів фігури (в тому числі, в рамках позбавлення від целюліту).

Апарат для пресотерапії, купити який ви зможете в профільному інтернет магазині «Медгарант», являє собою спеціалізований костюм в наступній стандартній комплектації: широкий пояс, що забезпечує опрацювання області живота і сідниць, два спеціальних чобота для ніг, високі рукавички для рук. Універсальність пресотерапії в тому, що за допомогою апаратів можна здійснити комплексний вплив практично на всі ділянки тіла. Принцип дії апаратів для пресотерапії, купити які завдяки простоті у використанні і догляді можна і для побутового використання за умови консультації з лікарем і неухильного дотримання інструкцій, досить простий. В манжетах чергується низьке і високий тиск, завдяки чому на ті чи інші ділянки тіла здійснюється механічний вплив різної інтенсивності.

Сфери застосування апарату пресотерапії:

 • венозна недостатність і порушення венозного відтоку;
 • гематоми різного походження та ступеня тяжкості;
 • корекція форм тіла;
 • набряки м’яких тканин;
 • синдром хронічної втоми;
 • зниження м’язового тонусу;
 • целюліт.

Апарат пресотерапії Perfecta володіє трьома попередньо встановленими режимами – для опрацювання голови і обличчя, ніг, рук. Комплектація апарату включає шолом, що дозволяє проводити дренирующие процедури в різних областях особи і шиї, анатомічні чоботи, корсет, по два пахових і пов’язках елемента, а також анатомічні 7-секційні рукава.

Функціональні особливості апарату пресотерапії Perfecta:

 • 13 попередньо встановлених програм;
 • система індивідуального управління програмами, створення і збереження нових програм;
 • електронна система управління секторами кожної манжети;
 • 8 електронних перетворювачів, які забезпечують чергування низького і високого тиску;
 • 16 пневматичних розподільників (по 2 для кожного перетворювача) з керуванням електромагнітного типу.

Апарати для пресотерапії купити для професійного оснащення косметологічних і фізіотерапевтичних кабінетів ви зможете в магазині «Медгарант» – ми пропонуємо тільки найкращі зразки обладнання від провідних виробників.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Пресотерапія