Універсальний прессотерапевтичний апарат для косметичного або медичного лімфдренажу Iskra Medical Green press 5

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат Green press 5 володіє відмінними терапевтичні характеристики і може використовуватися для проведення процедур комплексної пресотерапії в фізіотерапевтичних і косметологічних кабінетах, а також в комплексі процедур лімфодренажу.

Апарат Green press 5 обладнаний високопотужним насосом нагнітає дії і мікропроцесорним типом управління, що дозволяє підбирати оптимальні з точки зору терапевтичного впливу протоколи. Універсальна манжета розділена на секції, завдяки чому вплив може обмежуватися тільки певними (проблемними) ділянками тіла.

Пресотерапія користується великою популярністю в косметології, а також відновної медицини. Завдяки впливу апарату Green press 5 ефективно дренируется міжклітинний простір, підвищується активність на клітинному рівні, поліпшується якість кровотоку і прохідність судин, підвищується м’язовий тонус. Осередки манжети під тиском повітря чинять тиск на поверхню шкіри – цей ефект можна порівнювати з масажним, проте ефективність процедур лімфодренажу трохи вище, ніж від мануального впливу. Принцип компресійного впливу приладу Green press 5 досить простий – при зіткненні з поверхнею тіла стимулюється відтік і подальший приплив крові в рамках ділянок тіла, що піддаються терапевтичному впливу, завдяки чому стимулюється і виведення рідини з міжклітинного простору

Апарат Green press 5 може застосовуватися для:

  • боротьби з целюлітом;
  • комплексного зниження ваги і корекції контурів фігури;
  • загальнооздоровчих процедур;
  • профілактики набряклості при варикозі;
  • усунення застійних процесів.

До переваг апарату Green press 5 відносяться простота в застосуванні, широкі можливості регулювання дренажних параметрів. П’ять попередньо високоефективних програм регулюють тиск в різних осередках манжети і доповнюються ще п’ятьма так званим вільними програмами, що дозволяють складати індивідуальні терапевтичні протоколи. Самі манжети також досить прості у використанні і комфортні для пацієнта – вони виконані у формі широких штанів з приєднаними до них носками і оснащені зручною і практичною застібкою- «блискавкою».

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Пресотерапія