Апарат для медичного або косметичного лимфодренажа з 2 х 12 виходами Iskra Medical Green press 12

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат для лімфодренажа Green Press 12 користується величезною популярністю в області надання послуг лимфодренажа в косметології та медицині. До переваг апарату відносять високу ефективність і хороші експлуатаційні якості, які забезпечують надійність і простоту в використанні обладнання цього типу.

Лімфодренаж є одним з методів фізіотерапевтичного масажної дії, в процесі якого забезпечується виведення з міжклітинної простору надлишкової рідини, що стимулює циркуляцію лімфи. Спільними ефектами від процедури є поліпшення циркуляції крові завдяки розширенню судин і зміцненню їх стінок, а також рівномірний перерозподіл лімфи в організмі.

Види лимфодренажного масажу:

  • Гальванічний, заснований на впливі струму невеликої сили на тканини і застосовується в комплексі терапії, спрямованої на зниження маси тіла і корекцію його контурів.
  • Вакуумний, заснований на створенні негативного тиску для впливу на проблемні ділянки тіла. Такі процедури стимулюють клітинний метаболізм і циркуляцію крові і лімфи.
  • Мікрострумовий гарантує оптимізоване вплив на тканини шкірного покриву і поверхневі капіляри, ефективний при лікуванні набряклості, проявів капілярної варикозної сітки.
  • Процессотерапія передбачає використання 2-х спеціалізованих костюмів і мікропроцесорів, контролюючих тиск. Цей метод ефективний в програмах по зниженню ваги і боротьбі з целюлітом.
  • Лімфодренаж області обличчя і декольте є більш щадним проявом лимфодренажного масажу, що сприяє зменшенню набряклості, мішків і темних кіл під очима, розгладженню рубців і зморшок.

Апарат для лімфодренажа Green Press 12 має наступні переваги:

  • 7 попередньо встановлених програм;
  • 14 програм індивідуального регулювання;
  • 12 під’єднань для кожного осередку апаратної манжети, завдяки яким можна забезпечити ефективне одночасне лімфодренірованіе областей живота, сідниць і обох ніг.
  • фіксовані режими роботи, управління якими здійснюється за допомогою процесора.

Апарат для лімфодренажа купити можна для оснащення косметологічних центрів, в разі необхідності проведення процедур дренування в домашніх умовах. Апарат для лімфодренажа Green Press 12 абсолютно безпечний, зручний і простий у використанні, а також володіє універсальним розширеним функціоналом для опрацювання різних проблемних областей тіла.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Пресотерапія