Апарат для кавітації і вакуум-роликового масажу Iskra Medical VacaVite Prestige

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

 • Кавітація
 • Вакуумна кавитация
 • Вакуумно-роликовий терапія
 • Неінвазивне скульптування тіла, боротьба з целюлітом і вакуумно-роликовий масаж – процедури не заподіюють дискомфорту, які не потребують періоду відновлення.
 • Зменшення локалізованих жирових відкладень і целюліту в області живота, стегон, сідниць, талії і колін.
 • Тривалі видимі результати навіть після першої процедури, подальше проведення процедур сприяє зменшенню кіл тіла.
 • Вакуумно-роликовий терапія поєднана з біостимуляція і алмазної мікродермоабразія.
 • Апарат простий у використанні. Широкий спектр вбудованих програм і є можливість програмування власних.
 • База даних клієнтів.
 • Рентабельні процедури не потребують додаткових витрат.
 • Дві версії: настільна і на візку.

Апарати Green VaCavite пропонують унікальну комбінацію трьох технологій: кавітація, кавітація з вакуумом і вакуумно-роликовий терапія.

Кавітація дозволяє концентрувати енергію безпосередньо на проблемні ділянки, і таким чином з’являється можливість вибіркового розчинення підшкірного жиру, в той же час залишаючи інші тканини без змін. Після руйнування жирової тканини, жир в формі тригліцеридів звільняється в інтерстиціальну рідину між клітинами, де вони ферментівно перетворюються в гліцерин і вільні жирні кислоти. Водорозчинний гліцерин вбирається серцево-судинною системою і використовується як енергетичний ресурс, тоді як нерозчинні вільні жирні кислоти транспортуються в печінку, де вони переробляються як інші жирні кислоти, включаючи жирні кислоти з їжі. Більшість пацієнтів помічають зменшення в обсязі навіть після першої процедури, але рекомендується пройти курс для істотного зниження ваги і розмірів тіла.

Удосконалення кавітації з вакуумом має безліч переваг. Вакуум формує складку і щільно притискає її до апплікатору, забезпечуючи виборчий і безпечний масаж. Ця комбінація гарантує, що кавітація відбувається тільки в певній складці (підшкірно-жирова тканина), не зачіпаючи інші тканини. Контрольоване і постійний тиск гарантує унікальні результати. І останнє, але не менш важливе, що ризик випадкового впливу ультразвуку на косметолога зведений до мінімуму.

Вакуумно – роликовий терапія – унікальний метод боротьби з целюлітом, моделювання тіла і поліпшення м’язового тонусу особи. Ряд спеціально розроблених аплікаторів поєднують м’яке всмоктування і обертаються кульки, що створює радіальну шкірну складку. Пульсуюче всмоктування покращує кровообіг і оксигенацію тканин, прискорює лімфоток і отже усуває надмірні рідини і продукти обміну речовин з організму, підвищує еластичність сполучної тканини, сприяє переробці жиру, стимулює активність фібробластів і відновлює колагенові волокна. Результат – шкіра більш гладка, більш струнке тіло, покращений тонус м’язів обличчя і скорочення зморшок.

Вакуумна кавітація – неінвазивна, безболісна, безпечна і швидка альтернатива ліпосакції з ефективним антицелюлітною дією. Різні ділянки тіла можуть бути поліпшені без анестезії, рубців і відновного періоду. Клієнти зможуть продовжити їх повсякденні справи відразу після процедури. Ні болю, дискомфорту після процедури, шкірний покрив залишається неушкодженим.

Алмазна мікродермоабразія – простий шлях до більш здоровою і молодий шкірі для чоловіків і жінок будь-якого віку. Процедура практично не має побічних ефектів, дозволяє контролювати усунення епідермальних шарів шляхом зміни глибини впливу. Також вона стимулює вироблення колагену і підвищує вироблення нових клітин в базальному шарі (і глибше), що надає шкірі свіжість і здоровий вигляд.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду