Апарат для медичного або косметичного лимфодренажа з 12 виходами Iskra Medical Green press 12

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

  • Апарат для медичного або косметичного лимфодренажа з 2 х 12 виходами.
  • Ефективний при усуненні лімфатичних набряків, целюліту і варикозних венах.
  • Оснащений 7 встановленими і 14 регульованими програмами.
  • Можливе регулювання параметрів дренажу – тиску, тривалості компресії і паузи, тривалості процедури.

«Green Press 12» має кілька зафіксованих, керованих мікропроцесором програм, що забезпечують різну послідовність заповнення повітрям окремих осередків манжети. Крім закладених в пам’яті програм, апарат дає можливість складання власних програм, які при необхідності можна або анулювати, або в них вносити зміни. Ці програми можуть бути простими (з передбаченням однієї послідовності заповнення осередків) або комплексними (декількох різних варіантів послідовності заповнення осередків). Інші параметри програм – тиску в манжетах, тривалість компресії, тривалість інтервалу між компресіями і тиску в манжеті – підлягають індивідуальній настройці, ніж забезпечений індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Апарат обладнаний 12 під’єднаннями для кожного осередку манжети окремо. Таким чином забезпечено підключення всіх манжет для одночасного лимфодренажа обох ніг, сідниць і живота. Окремо можна виробляти дренаж однієї або обох рук.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Поліпшення зовнішнього вигляду