Багатофункціональна урологічна система візуалізації з плоскопанельних детектором Dornier Genesis

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Dornier в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Фірма Dornier почала серійне виробництво новітньої багатофункціональної системи урологічної візуалізації для оптимізації робочого місця лікаря-уролога Genesis, яка викликала великий інтерес у фахівців, тому що Dornier першої в даній області вдалося втілити унікальні передові сучасні технологічні рішення, спрямовані на підвищення рівня візуалізації, зручності для персоналу та безпеки для пацієнта.

Dornier Genesis це:

 • Неперевершена свобода доступу
 • Виняткові можливості візуалізації
 • унікальна вантажопідйомність
 • Зручність для пацієнта
 • мікціонних обладнання
 • Простота і зручність експлуатації
 • Система управління урологічної інформацією UIMS

Переваги Dornier Genesis:

 • Широке поле візуалізації 960 мм х 585 мм – максимальний огляд без необхідності пересувати стіл або пацієнта
 • Нижня позиція столу всього 48 см. Від підлоги – легке розташування пацієнтів на системі, а також легке транспортування пацієнтів з великою масою тіла
 • Наявність інтегрованої поворотною ендоскопічної полки на кронштейні з інтегрованим живленням і відеоінтерфейсом, що дає можливість мультимодальной візуалізації
 • Більше вільного простору для доступу медичного персоналу до пацієнта, неперевершену зручність проведення перкутанних і ендоурологіческіх втручань, а також
 • при необхідності, традиційних урологічних операцій
 • Можливість обстеження і лікування вкрай огрядних пацієнтів за рахунок більшої вантажопідйомності столу (аж до 340 кг) і потужного рентгенівського генератора
 • Можливість перинеальной сканування за межами столу
 • Зручність управління системою за рахунок пультів дистанційного керування з системою навігації, змінною в залежності від розташування пацієнта і персоналу

Dornier Genesis
Функція ізоцентричного нахилу підтримує одну й ту висоту перинеальной краю столу, завдяки чому для уролога немає необхідності змінювати своє положення при перекладі робочої поверхні столу в положення Тренделенбурга і назад під час проведення ендоурологіческіх оперативних втручань, що робить їх проведення більш зручним і скорочує час, витрачений на нього.

Значне вільний простір навколо столу дає можливість вільно розміститися асистентові навіть високого зросту з боку рентген-дуги, без обмеження та труднощі його рухів, завдяки чому створюється неперевершений за зручністю доступ не тільки для ендоурологіческіх і перкутанних операцій, але і при необхідності і для проведення малих традиційних урологічних оперативних втручань.

Dornier Genesis
Система Дорньє Генезис з динамічним плоскопанельних детектором 43 х 43 см (17х17дюймов) забезпечує всеосяжну візуалізацію з оптимальним оглядом всього сечовивідного тракту

 • Дозвіл зображень 2800 х 2800 пікселів
 • Відсутність геометричної деформації
 • компактність
 • Миттєва візуалізація
 • Не потрібно обробка плівок
 • Удосконалення робочого процесу

Унікальна вантажопідйомність
Dornier Genesis Потужна і гнучка конструкція столу, вантажопідйомністю до 340 кг, реалізує ізоцентричного функцію позиціонування по Тренделенбурга ± 200 і має можливості нахилу в обидва боки.

Dornier GenesisУдобство і простоту переміщення пацієнта забезпечує спеціальна «нульова» позиція столу. Коли стіл досягає потрібної висоти, рентгенівська трубка автоматично відводиться від нього, полегшуючи переміщення пацієнта.
Виключно невелика висота від підлоги (480 мм (!)) В крайньому нижньому положенні дозволяє пацієнтам навіть невисокого зросту, а також дітям, з легкістю самостійно лягти на стіл.

Поворотна ендоскопічна полку на кронштейні з інтегрованим живленням і відеоінтерфейсом дозволяє зручно розташувати необхідне ендоскопічне та ендохірургічне обладнання і з легкістю підключити його до системи візуалізації. Мікціонне обладнання забезпечує оптимальні можливості для проведення будь-яких уродинамических досліджень.

Виняткові можливості візуалізації

Використання в якості рентгенівської системи візуалізації кращого, що є в цій галузі, плоско-панельного детектора (43х43 см), дозволяє в одному полі зору візуалізувати весь сечовивідний тракт, що значно зменшує променеве навантаження на пацієнта і персонал під час проведення рентгенодіагностичних процедур через відсутність необхідності багаторазових повторних знімків під час пошуку потрібної лікаря області

Потужні рентегновскіе генератори гарантують отримання високоякісних рентгенівських зображень навіть у вкрай огрядних пацієнтів, завдяки чому у лікаря-уролога не виникне труднощів з установкою правильного діагнозу і визначенням адекватної тактики лікування.

Завдяки подовжньому і бічному переміщенню системи візуалізації Dornier Genesis пропонує безпрецедентно широке поле візуалізації завдовжки 960 мм і шириною 585 мм, що дозволяє отримати максимальний огляд без необхідності пересувати стіл або пацієнта. А також забезпечує отримання рентгенівського зображення в різних проекціях, дозволяючи проводити точну діагностику при накладенні анатомічних структур.

Унікальна функція «over scan» дозволяє проводити рентгенівське сканування за межами перинеальной (тазової) частини столу, що усуває «обрізання» сечового міхура під час ендоурологіческіх маніпуляцій і персоналу немає необхідності пересувати на столі пацієнта при необхідності інтраопераційної рентгенівської візуалізації тазових органів.

Два рідкокристалічних монітора на мобільний кронштейні забезпечують оптимальну візуалізацію під час проведення перкутанних і ендоурологіческіх процедур. Широка амплітуда рухів кронштейна дозволяє завжди вибрати оптимальне положення моніторів з максимальною зручністю для хірурга і персоналу.

Мультимодальна підтримка візуалізації, включаючи візуалізацію відеозображень, що надходять в реальному часі з ультразвукового та ендоскопічного обладнання.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Системи візуалізації