Настільний оцифровщик рентгенівських знімків Agfa CR 15-X

країна виробник Бельгія

Медгарант єдиний офіційний представник Agfa в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Основні переваги AGFA CR15-X:

  • Зниження променевого навантаження до 60% при використанні «голчастих» детекторів
  • Зручна та швидка обробка з керованими користувачем швидкістю і дозволом
  • Надійний і легкий в установці і технічному обслуговуванні
  • Підходить для установки в місцях з обмеженим простором і в пересувних установках
  • Обробка знімків інтелектуальним програмним забезпеченням MUSICA

Настільний дігітайзер CR 15-X розроблений на основі перевіреної технології компанії Agfa HealthCare, має модульну, надійну конструкцію, що поєднує доступність з високою якістю зображення, регульованою швидкістю і настроюється користувачем робочим процесом. Цей універсальний дігітайзер для комп’ютерної рентгенографії (CR) може застосовуватися в широкому спектрі обстежень цифрової рентгенографії. Загальна вартість володіння залишається низькою, завдяки простоті установки, технічного обслуговування і експлуатації, що робить цей апарат доступним засобом для переходу від аналогової технології до цифрової. Використовуючи CR 15-X, лікарні з децентралізованим середовищем, клініки і приватні практики можуть скористатися перевагами зручного і швидкого робочого процесу, що надається системою цифрової рентгенографії.

Балансування швидкості і розширення
Використовуючи CR 15-X, користувач може вибрати регулювання швидкості і розширення в залежності від вимог обстеження. Користувач може легко змінити налаштування за замовчуванням для кожного обстеження, в залежності від конкретних пріоритетів швидкості / якості. Інтелектуальне програмне забезпечення для обробки зображень MUSICA компанії Agfa HealthCare автоматично оптимізує якість зображення.

Надійний і легкий в установці і технічному обслуговуванні
Установка системи комп’ютерної рентгенографії CR 15-X виконується швидко і легко. Завдяки концепції «використання однієї викрутки» та модульної, компонентної конструкції, технічне обслуговування також виконується швидше, легше і економічніше. Отже, витрати на установку нижче, а сама установка простіша. Горизонтальна установка касети запобігає потраплянню пилу і бруду при роботі пристрою.

Підходить для установки в місцях з обмеженим простором і в пересувних засобах
Оцифровщик AGFA CR 15-X, що має розмір настільного пристрою, може легко розташовуватися в будь-якому, навіть невеликому, місці, а його конструкція передбачає зручність в експлуатації. Дигитайзер CR 15-X також можна встановлювати в автомобілі, мікроавтобуси, вантажівки та інші транспортні засоби для мобільного використання. Пристрій володіє низькою витратою електроенергії, а з’єднання з автомобільною батареєю виконується без будь-яких труднощів.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Системи візуалізації