Настільний оцифровщик рентгенівських знімків Agfa CR 30-X

країна виробник Бельгія

Медгарант єдиний офіційний представник Agfa в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Настільний дігітайзер CR 30-Х пропонує високу якість при компактних розмірах
Компанія AGFA представляє настільний дігітайзер CR 30-Х, що ідеально підходить для установки на обмеженому просторі. Компактні розміри CR 30-Х, більші можливості й конкурентна ціна роблять його унікальним у своєму класі.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Незважаючи на невеликі розміри, CR 30-Х забезпечить необхідну пропускну здатність будь-якого відділення променевої діагностики. Дигитайзер здатний обробити 60 касет формату 35×43 см за 1 годину. За той же час число оброблених касет формату 18×24 см складе 76, а це, погодьтеся, дуже багато. Навіть для вашого відділення. І все це при роздільній здатності 10 пікселів на мм, що відповідає 5 парам ліній на мм для рентгенівської плівки!

ПОТУЖНИЙ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Протягом багатьох років унікальне запатентоване програмне забезпечення AGFA Musica для обробки цифрових знімків зарекомендувало себе з найкращої сторони. Дигитайзер CR 30-Х працює з новітньою операційною системою CR NX, яка інтегрована з програмою Musica, що дозволяє робити інтерактивну обробку зображень. CR NX підтримує технологію touch screen: для виконання ідентифікації касети або інших дій, досить зробити кілька кліків прямо на моніторі. Операційна система CR NX має великий набір потужних діагностичних інструментів для будь-яких цілей. Ліцензування програмного забезпечення дозволяє вибрати користувачу необхідні опції або спеціалізацію, наприклад для педіатричного відділення.

Найвища якість зображення і НАДІЙНІСТЬ
CR 30-Х обробляє касети всіх розмірів з дозволом 10 пікселів на міліметр. Скануючий пристрій CR 30-Х ідентично що використовується в старших моделях CR 35-Х і CR 85-Х, що забезпечує найвищу якість зображення, а модульний дизайн дігітайзера спрощує його сервісне обслуговування і робить економічно вигідним.

МАКСИМАЛЬНАЯ гнучкість РІШЕНЬ
CR 30-Х забезпечує роботу з декількома користувачами одночасно. Ця концепція робить його універсальним пристроєм оцифровки. Однофазна 16 / 15А розетка – це все, що Вам потрібно, щоб почати працювати з дигитайзером CR 30-Х.

УНІВЕРСАЛЬНА СТАНЦІЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ
Дигитайзер CR 30-Х оснащується спеціально розробленою ідентифікаційної станцією. Станція має ергономічний дизайн, вбудовані полки для комп’ютера, джерела безперебійного живлення та мережевого пристрою, пристрій ідентифікації з програмним забезпеченням, монітор, підставку для клавіатури і миші, а також 3 відсіку для касет. Станція для ідентифікації касет може бути встановлена ​​в будь-якому місці, або безпосередньо поруч з дигитайзером. Станція ідентифікації підходить для всіх рішень розміщення CR: у відділеннях хірургії, реанімації, прийомному покої, в рентгенівському кабінеті.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Системи візуалізації