Апарат високоінтенсивної магнітної терапії Zimmer emField Pro

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Zimmer в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Зцілення природним шляхом – якість через досвід. Тепер ви можете випробувати силу індуктивного терапії високої енергії.

Біль – одна з найбільш зростаючих проблем зі здоров’ям у світі. Дослідження показують, що близько 20% дорослих страждають від болю. Zimmer представляє інноваційну високоенергетичну індуктивну терапію – новий стандарт лікування болю. Крім ефективного знеболення, високоенергетична индуктивная терапія широко використовується для визначення тонусу м’язів, поліпшення кровообігу і активізації процесу регенерації.

Високоенергетична индуктивная терапія
Тіло людини є хорошою провідним середовищем, а також проводять до магнітних полів. Оскільки іони в клітці мають заряд, клітинна мембрана також потребує певного заряді.
Мембранний заряд нормальних, здорових клітин вище, ніж у хворих або старих клітин, включаючи бактерії і віруси. Коли заряд клітинної мембрани низький, у клітини занадто мало енергії, щоб виконувати свою звичайну функцію.
Отже, клітини потребують енергії, і відомо, що стимуляція електромагнітним полем збільшує цю енергію і оптимізує функцію клітини.
Електромагнітні поля можуть проходити через клітини, тканини, органи і кістки без будь-яких деформацій або втрат, активувати електрохімію тканин і покращувати функцію клітин і клітинних мембран.

Zimmer EmFieldPro генерує магнітне поле 3 Тесла, яке приблизно в 600 разів сильніше, ніж звичайний магнітний стрижень. Це сильне магнітне поле стимулює нервові клітини, м’язи і кровоносні судини.

Лікування за допомогою emFieldPro

  • Комбіноване додаток – статична і динамічна
    Дуже часто біль не поширюється рівномірно в області лікування. При багатьох больових синдромах максимальні точки, такі як тригер або больові точки, лежать в області болю. Тригерні точки і основні больові точки обробляються статично, тоді як інші хворобливі області обробляються динамічно. При комбінованому лікуванні слід подбати про те, щоб статична терапія спочатку застосовувалася до больових і тригерним точкам. Широке лікування може бути продовжено з динамічним застосуванням.
  • Статична лікування
    Використовуйте для статичних процедур великий аплікатор, який встановлений на руці аплікатора. Больові точки і тригерні точки для статичного лікування спочатку пальпуються. Потім проводиться лікування з вихідною потужністю. Кожна больова точка або тригерних точка лікується. Слід мати на увазі, що тригерні точки часто лежать за межами області болю.
  • Динамічне лікування
    Використовуйте для динамічних процедур середній аплікатор. Прямий контакт з шкірою не потрібно. Якщо контакт з шкірою бажаний, переконайтеся, що шкіра суха і чиста. Болі або зони лікування спочатку пальпуються. Лікування проводиться з вихідною потужністю. Переконайтеся, що вся зона лікування оброблена.

Енергія і час лікування
Максимальна передана енергія повинна бути не вище зазначеної в рекомендаціях по лікуванню. Тим не менш, переконайтеся, що ніколи не використовуєте більш високу енергію, ніж може витримати пацієнт.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Магнітотерапія