Апарат для ніжного лікування холодом Zimmer CryoMini

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Zimmer в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Терапія, яка заслуговує на довіру
З античних часів заморожування визнавалося як дієвий засіб для зняття болю і пухлин. У CryoMini використовується вдосконалений метод древніх цілителів. Подача холодного повітря є дозованою, щоб точно охолоджувати певну ділянку тіла. Правильне застосування виключає можливість пошкодження шкіри.

Простота у використанні
Холодне повітря заморожує оброблювану поверхню через спеціальний шланг. Можна регулювати потік повітря. Для найкращого ефекту відстань між шкірою і насадкою шланга має бути в межах 5 – 20 см.

Застосування в дерматології
Кулинг-система розроблена для лазерних процедур поверхні шкіри. Повітряна Кулинг-система Cryo виробляє тимчасовий анестезуючий ефект і мінімізує можливість больових і термальних пошкоджень шкіри в процесі лазерних і дерматологічних процедур. У той час як інші охолоджуючі методи, такі як кріогеновий спрей або крижані мішечки діють тільки контактно, Cryo охолоджує епідерміс до, протягом і після лазерної дії, працюючи спільно з лазерним променем.

Розширений діапазон застосування
Повітряна холодотерапіі скорочує загальний час лікування і надійно допомагає при:

 • гострих і хронічних нападах захворювань опорно-рухового апарату, наприклад: захворювання суглобів, вертебральний больовий синдром;
 • первинних хронічних поліартритах,
 • ревматичних захворюваннях м’яких тканин,
 • бурситах,
 • дисторсии, гематоми, набряклості,
 • зменшення болю після родових схваток,
 • зняття післяопераційного болю і пухлин.

Економічність

 1. Апарат отримує повітря з навколишнього середовища, фільтрує і охолоджує його до необхідної температури (близько -10 ° C).
 2. Відсутність витратних матеріалів не повинна передбачає додаткових витрат пов’язаних з високою енергоємністю.
 3. Апаратура не вимагає часу на відпочинок, створена для роботи протягом цілого робочого дня.
 4. Практичність: спеціальна скляна полиця, на яку Ви можете встановити те, що Вам найбільш необхідно: лазерний апарат, евакуатор диму, аксесуари.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Кріотерапія