Установка для флоатаціі (похитування в невагомості) і всіх видів обгортань Trautwein Thermo-Spa

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Thermo-Spa – установка для флоатаціі і всіх видів обгортань. Флоатація – це погойдування в невагомості, яке є унікальним методом психосоматичної релаксації.

Установка призначена для проведення таких процедур:

 • Флоатація;
 • безконтактні термальні ванни;
 • всі види косметологічних обгортань;
 • грязелікування і таласотерапія.

Установка має герметичне і водонепроникне покриття, яке легко піддається чищенню.

При проведенні процедури пацієнт занурюється у ванну, там він відчуває невагомість і тепло (вода 36-42 градуси). Завдяки тому, що тіло прогрівається, розслабляються всі групи м’язів, і людина не відчуває навантаження на хребет. При бажанні в воду можна додати трави, бруд, водорості та інші засоби для поліпшення ефекту.

Установку можна використовувати в таких цілях:

 • водний масаж акустичними хвилями;
 • створення почуття невагомості;
 • трав’яні, водоростеві грязьові і масляні обгортання;
 • для розслаблення в комфортній обстановці з музичною терапією;

Застосування:

 1. Базове: прогрівання тіла, невагомість, розслаблення – використовується для відновлення сил і релаксації.
 2. обгортання:
  • обгортання морськими водоростями – надає очищаючу дію і зволожує шкіру;
  • обгортання водоростями і кремнеземом- прискорює метаболізм і забезпечує харчування мінералами;
  • обгортання брудом – робить шкіру пружною і підтягнутою і збільшує кровообіг;
  • обгортання маслами – ефект залежить від властивостей вибраного масла.

При процедурі обгортання рекомендується використовувати фольгу або плівку для застиланні поверхні установки, щоб уникнути її забруднення.

Thermo-Spa має такі установки:

 1. Модуль акустичного масажу музичними хвилями WELL FEELING CONCERTO – застосовується для лікування внутрішніх органів за допомогою звуку. Цей метод лікування був відомий ще з часів стародавніх індусів, в наш час лікування за допомогою звукових хвиль теж використовують багато. Вважається, що кожен орган людини є джерелом електромагнітних хвиль і енергії. Всі органи звучать по-різному, музика всіх органів створює гармонію. Коли змінюється звучання хоча б одного органу, то в організмі порушується стан гармонії. До такого порушення призводять стресові ситуації і нездоровий спосіб життя. Завдяки встановленню створюються звукові хвилі різні за частотою та тональності. Звук поширюється у воді і таким чином діє на органи, змушуючи їх коливатися на одній частоті. Коли органи починають коливатися на однаковій частоті, гармонія відновлюється. Акустичний масаж рекомендується проводити під якісну класичну музику, яка допомагає розслабитися. Пацієнт відчуває комфорт при акустичному масажі, так як відчуває приємні коливання по всьому тілу.
 2. Пристрій безконтактного гідромасажу AQUAJET – може виробляти водний масаж в п’яти зонах за допомогою 20 форсунок. При безконтактному гідромасажі людина відчуває себе в невагомості. Масажні форсунки рухаються по п’яти зонах в різних напрямках. Водний масаж починається з зони стегон і плавно переміщається вгору до плечей. Такий маршрут руху повторюється до кінця процедури.Паціент під час процедури відчуває приємну пульсацію. Кожен клієнт відповідно до своїх відчуттів може контролювати інтенсивність і час масажу.
 3. Пристрій хромотерапии AURA – це підсвічування ванни різними кольорами зсередини. Для процедури можна вибрати режим з одним кольором або режим з мінливими квітами.
 4. 3-секційна поверхня для проведення масажу.

Багатофункціональність установки не може не захоплювати, тому якщо ви вирішили купити Thermo-Spa, то це гарне вкладенням грошей.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Флоатінг – безконтактні ванни