Установка для флоатаціі (похитування в невагомості) і всіх видів обгортань Trautwein Lady-Spa

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Lady-Spa – це поліпшена модель відомого пристрою Thermo-Spa, призначена для приміщень з невеликою площею. Установка має довжину 219 см., Що дає можливість її використовувати для клієнтів, зростання яких до 180 см.

Безконтактна ванна призначена для проведення таких процедур:

 • термальні ванни;
 • лікування захворювань шкіри;
 • обгортання водоростями;
 • грязелікування і таласотерапія;
 • лікування за допомогою морської води і бруду;
 • трав’яне обгортання.

Занурюючись в теплу ванну (36-42 градуса), людина відчуває комфорт і розслаблення м’язів всього тіла і хребта.

До цієї комплектацію входить матрац для масажу на установці, що збільшує функціональність даної моделі і підштовхує купити Lady-Spa, а не інші моделі безконтактних ванн.

Використовувати установку можна для таких процедур:

 1. Базова процедура – це водно-акустичний масаж, при якому клієнт відчуває прогрівання тіла і стан невагомості. Людина повністю розслабляється і відчуває прилив сил. Процедура триває 15-30 хвилин в залежності від бажання клієнта.
 2. Процедура обгортання:
  • Обгортання водоростями: очищає, прискорює метаболізм, зволожує шкіру і живить її мінералами.
  • Обгортання з екстрактами водоростей і діоксидом кремнію: живить шкіру мінералами, прискорює метаболізм.
  • Обгортання морської брудом: розслаблює м’язи, робить шкіру підтягнутою і пружною, поліпшує кровообіг.
  • Обгортання лікувальною гряззю: очищає шкіру і робить її гладкою.
  • Обгортання маслами: позбавляє від целюліту і розтяжок.
  • Обгортання травами: виробляє терапевтичний ефект, який залежить від вибору трав.

Установка Lady-Spa оснащена модулем для проведення акустичного масажу, пристроєм для проведення водного масажу і пристроєм хромотерапии.

Модуль акустичного масажу музичними хвилями WELL FEELING CONCERTO
Акустичний масаж відомий протягом вже тисяч років, його використовували ще древні індуси і китайці, щоб лікувати різні захворювання внутрішніх органів. Цей вид масажу грунтується на такій теорії: кожен орган людини випромінює енергію і електромагнітні хвилі. Органи мають фізичними параметрами і мають резонанс.Еслі це співвідношення розкласти – виходить музичний акорд. Кожен орган звучить по-різному, а, загалом, виходить внутрішня гармонія.

При стресах, згубний спосіб життя, поганої екології коливання органів збиваються і внутрішня гармонія порушується. Акустичний масаж генерує коливальні звукові хвилі різної частоти і тональності. У воді звукові хвилі змушують коливатися внутрішні органи в одній частоті, що призводить до відновлення гармонії. Для проведення процедури важливо вибрати правильну музику, яка заспокоює і заряджає позитивним настроєм. Краще вибрати класичну музику або музику для медитацій. Ні в якому разі не можна використовувати сучасну музику, вона навпаки зруйнує гармонію, а не відновить її.

Пристрій водного масажу AQUAJET
Пристрій оснащений 20 масажними форсунками, завдяки цьому, підводний масаж відбувається в п’яти зонах. Масаж починається з області стегон і поступово піднімається до плечей, потім ця дія повторюється до закінчення процедури. Клієнт під час гідромасажу відчуває приємну пульсацію. За допомогою пристрою можна налаштувати час процедури і зони тіла.

Пристрій хромотерапии AURA
При хромотерапии пристрій всередині підсвічується квітами, завдяки цьому, клієнт відчуває ширяння і виявляється оповитий різними кольорами або одним кольором.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Флоатінг – безконтактні ванни