Денситометр рентгенівський Osteosys EXA-3000

країна виробник Корея

Медгарант єдиний офіційний представник OsteoSys в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Рентгенівський денситометр EXA 3000 використовує DEXA-технологію (двохенергетична рентгенівська абсорбціометрія), визнану Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я золотим стандартом в діагностиці остеопорозу. Прилад дає можливість дослідження не тільки п’яткової області, а й кісток передпліччя. У комплекті є зручний підйомник для швидкого позиціонування в верхньому (для передпліччя) і нижньому (для п’яти) положеннях. Витратних матеріалів не вимагає.

Галузь застосування

Устаткування призначене для широкого використання в ревматології, акушерстві, гінекології, ендокринології та травматології для виявлення ранніх змін скелета на поліклінічному етапі.

Особливості

  • Цифровий радіологічний промінь. Ексклюзивна технологія забезпечує високу швидкість сканування, детальне зображення та аналіз, відмінну точність. Швидкість сканування в 50 разів швидше, ніж у звичайних денситометров.
  • Мультіізмереніе
  • Всебічні цифрові можливості
  • Результат можна отримати одразу після 5-ти секундного сканування – вимір BMD (мінеральної щільності кістки).
  • Висока точність
  • Комбінація технології цифрового радіологічного променя і автоматизованого аналізу гарантує точне дослідження.

Управління кістковими змінами

  • EXA-3000 веде моніторинг за кістковими змінами, порушеннями, з метою подальшого лікування.

Оцінка ризику остеопорозу

  • EXA 3000 використовує BMD оцінку (двохенергетична рентгенівська абсорбціометрія), визнану Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я золотим стандартом в діагностиці остеопорозу, що визначає ступінь ризику перелому (низька, середня, висока).

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Рентген Денситометрія