Денситометр рентгенівський Osteosys DEXXUM T

країна виробник Корея

Медгарант єдиний офіційний представник OsteoSys в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Кістковий рентгенівський денситометр DEXXUM Т дозволяє визначити мінеральну щільність кістки методом двухенергетіческой абсорбціометрія визнаної «золотим стандартом» для універсальної діагностики ризику остеопорозу, оскільки вона поєднує в собі ряд вигідних якостей: можливість дослідження осьового скелета, висока чутливість та специфічність, точність і відтворюваність, низька доза рентгенівського опромінення, швидкість дослідження.

Дизайн DEXXUM Т спеціально розроблений для зручності будь-якого віку пацієнтів. Його висота від підлоги складає всього 64.2 см, що особливо важливо для літніх пацієнтів.

Галузь застосування

Устаткування призначене для дослідження хребта і проксимального відділу стегнової кістки. Широко використовується в ревматології, акушерстві, гінекології, ендокринології та травматології для виявлення ранніх змін структури скелета на доклінічному етапі, з метою подальшого лікування.

Особливості

Устаткування призначене для проведення досліджень основних зон інтересу найбільш часто схильних до перелому при остеопорозі: поперековий відділ хребта; проксимальний відділ стегнової кістки; кістки передпліччя
Можливість проводити оцінку ризику перелому шийки стегна і формування звітів за допомогою методу FRAX
Висока швидкість сканування денситометра DEXXUM Т дозволяє отримати результати досліджень за 85 сек. для хребта і 65 сек. для проксимального відділу стегнових кісток.
Процес безперервного сканування запатентований і складається з формування параметричного зображення скелета шляхом перекомпонування серії двовимірних зображень, послідовно записаних під час лінійного безперервного зміщення.
Програмне забезпечення дозволяє сортувати і порівнювати дані вимірів за датою дослідження і за показником щільності.

Основні характеристики

Автоматичне визначення мінеральної щільності кістки і відображення результатів у вигляді абсолютного показника BMD (вміст мінеральної щільності на 1 см. Кв. Сканується поверхні), кожної області досліджуваної поверхні.
Редагування (додавання і видалення) області сканування кісток, дозволяє знизити рівень помилок при розрахунку показника BMD, особливо при скануванні з імплантатами, після переломів або операцій.
Проведення щоденного контролю якості (вимірювання фантома) гарантує високу стабільність результатів.
Відтворюваність досліджень не менше 99%
Зручне програмне забезпечення, підтримка декількох мов, в тому числі і російського, кольорове зображення даних, налаштування звітів на вимогу замовника.

Відображення результатів:

  • у вигляді значень BMD (мінеральної щільності кісток) в г / см. кв.
  • у вигляді Т-критерію – відношення фактичної кісткової маси пацієнта до типової (максимальної) кісткової маси молодих здорових пацієнтів того ж статі, розраховане у вигляді величини стандартного відхилення (SD).
  • у вигляді Z-критерію – відношення кісткової маси пацієнта до средневозрастной кісткової маси референсной групи, розрахованої у вигляді величини стандартного відхилення.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Рентген Денситометрія