Сидяча вихрова ванна для масажу нижніх кінцівок Medexim Aquapedis сидяча

країна виробник Словаччина

Медгарант єдиний офіційний представник Medexim в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Сидяча вихрова ванна Aquapedis – це компактна модель сучасного обладнання, призначена для оснащення санаторно-курортних, реабілітаційних та медичних установ. Ця модель відрізняється прекрасними функціональними характеристиками і простотою у використанні.

Вихровий лікування має на увазі використання водних процедур для загального поліпшення стану, а також для лікування хвороб опорно-рухового апарату і м’язової системи, в тому числі, і в рамках реабілітаційної терапії після травм. Сидяча вихрова ванна – це професійний аналог джакузі з великою потужністю напірного струменя. Ефект від лікування досягається за рахунок комбінації статичного впливу води, гідромасажу різної інтенсивності і локалізації, а також термотерапії. Що входить в комплектацію сидячій вихровий ванни компресор створює безперервний повітряний потік, що насичує водяні струмені і надає розслабляючу і терапевтичний вплив на всі групи м’язів, які потребують м’якої опрацювання. Благодарякомбінірованію потоків різної температуринормалізуетсямікроціркуляція крові. Сеанс терапії передбачає підтримку температури звичайної або мінеральної води на комфортному для людини рівні (35-37 градусів) і може доповнюватися використанням різних добавок і домішок – екстрактів хвої, лікарських рослин, ароматичних масел і мінеральних солей.

Сидяча вихрова ванна Aquapedisобладает корисним об’ємом до 120 літрів і оптимальними розмірами (1500х700х980 мм) для комфортабельного розміщення клієнта оздоровчого комплексу. Форсунки розташовані таким чином, щоб надавати якісну вплив на найбільш проблемні ділянки тіла. Як матеріал виготовлення корпусу вироби використаний практичний і легкий у догляді акрил з армованим покриттям зі склопластику (товщина – 5 мм) і посиленою рамою – це забезпечує тривалий термін служби ванни, який може досягати 25-ти лет.Удобная механічна панель управління дозволяє швидко вибрати необхідний режим.

Сидяча вихрова ванна Aquapedis призначена для лікування хребта і суглобів, порушень в системі кровопостачання (проявів варикозу, дистонічних явищ), ожиріння і в рамках роботи над корекцією контурів тіла, запальних процесів в сечостатевій системі, в комплексі з реабілітаційної терапією і для загального поліпшення стану організму (нормалізації сну, зняття синдрому хронічної втоми, підвищення тонусу).

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Ванни для кінцівок