Нова багатомодульна лазерна платформа Lumenis Stellar

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Майбутнє лікування шкіри починається вже сьогодні

Lumenis Stellar – це нова потужна модульна багатофункціональна платформа, вдосконалена версія М22.Вона дозволяє безпечно та ефективно лікувати більше десятка різних показань в естетичній медицині та дерматології. Підходить для різних типів шкіри, віку та статі, не потребуючи витратних  матеріалів. Це інноваційний прилад, який може застосовуватися в різних сферах.

Компанія Lumenis довела до досконалості в цьому унікальному апараті свій багаторічний досвід і передові технології. Тому Stellar – одне з найсучасніших рішень для догляду за шкірою.

За допомогою чотирьох технологій на одній платформі ви можете лікувати понад 30 проблем шкіри та видаляти волосся. Stellar повністю модернізована платформа, яка дає вам безмежні можливості у лікуванні проблем із шкірою.

З платформую ви зможете провести такі процедури:

  • Лікування судинних уражень – неінвазивне лікування варикозу на ногах, вен на обличчі, пошкоджених капілярів, розацеа та почервоніння.
  • Фракційне та фото омолодження  – послідовне використання IPL та ResurFXTM : для текстури шкіри, тонусу та для загального поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
  • Лікування акне, в тому числі в активній стадії
  • Ремоделювання текстури шкіри 
  • Пігментація та тату – неінвазивне відбілювання шкіри для зменшення небажаної пігментації та темних татуювань.

Запропонуйте по-справжньому комплексний підхід до лікування

Залучайте більше пацієнтів

Відчуйте конкурентну перевагу свого центру

Універсальні можливості Stellar були підтверджені численними клінічними дослідженнями. Лікарі в усьому світі, які працюють з апаратом, повідомляють про високий рівень задоволеності пацієнтів та позитивні результати.

Stellar дозволяє вам лікувати більше пацієнтів та розширювати свій бізнес. Відкрийте для себе нескінченні можливості, які надає Lumenis Stellar. А компанія Медгарант, як офіційний представник Люменіс в Україні, організує навчання ваших лікарів та якісну сервісну підтримку обладнання.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Естетичні лазери