Наносекундний і пікосекудний лазер Lumenis PiQo4

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Наносекундний і пікосекудний лазер PiQo4 – це революційне рішення для відбілювання всіх видів татуювань, і новий рівень відбілювання і омолодження шкіри на основі фотоакустичної енергії.

Технологія PicoFractional забезпечує омолодження шкіри з поліпшеним неоколлогенезом і мінімальним часом реабілітації.

  1. Фотоакустичний фракційний лазер PicoFractional використовує перетворення світла в звукові хвилі для створення крихітних отворів глибоко в дермі, яке відоме як лазерне оптичне руйнування (LIOB -Laser Induced Optical Breakdown).
  2. Фотоакустичний промінь створює хвилі тиску, які викликають посилену реакцію загоєння, що призводить до збільшення вироблення колагену і еластину.
  3. Вся процедура проходить без термічного пошкодження шкіри.

4 основні переваги лазера PiQo4

Області застосування PiQo4:

  • видалення татуювань
  • Пігментація шкіри, в тому числі найскладніші кейси (мелазма)
  • Загальна омолодження шкіри
  • Пігментація шкіри, пов’язана з фотостарінням
  • васкулярні порушення

Результат
Залежно від типу лікування, результат буде видно відразу після першої процедури. Пігментні плями стануть помітно світліше на наступний день після процедури. Оптимальні результати зазвичай досягаються після 3-5 сеансів в 2-6 тижневі інтервали. Покращення шкіри можна спостерігати до шести місяців після лікування.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Естетичні лазери