Високошвидкісний діодний лазер для епіляції, видалення судин і пігментних плям Lumenis LightSheer Duet

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Про товар

Раді представити ще один апарат від Lumenis – високошвидкісний діодний лазер для епіляції, видалення судин і пігментних плям – LightSheer Duet.

Це унікальна система, що поєднує в собі технологію контактного охолодження ChillTipTM і вакуумний модуль для більш якісного та комфортного лікування. Завдяки рукояткам ET і ES можна обробляти великі і маленькі зони ефективно і з мінімальними витратами часу.

Тонка настройка
LightSheer Duet відрізняється високою ефективністю і універсальністю: зручний інтерфейс дозволяє вибирати оптимальні параметри під будь-який тип шкіри, незалежно від її відтінку і стану. Підходить як для чоловіків, так і для жінок.

Широка область застосування
Апарат застосовується для видалення пігментних плям, маленьких і великих судин, усунення небажаних волосся на будь-яких ділянках тіла.

Дві рукоятки для спрощення модернізації
Рукоятки ET і ES з різними розмірами плями можна змінювати в ході процедури, що дозволяє швидко і ефективно обробляти як великі зони, так і маленькі делікатні місця.

  • Насадка LightSheer ET – Рукоятка ET з сапфіром ChillTip і розміром плями 9х9 мм розроблена спеціально для обробки делікатних ділянок з максимальною точністю і акуратністю.
  • LightSheer HS – Рукоятка LightSheer HS (High Speed) з розміром плями 22х35 мм і вбудованою технологією вакуумного асистування (High Speed ​​Vacuum Assisted Technology) підходить для лікування і видалення волосся на великих ділянках тіла. Швидкість процедури забезпечується збільшеним розміром плями і відповідно більшою площею оброблюваної поверхні.

Природні результати
LightSheer Duet прекрасно справляється з видаленням волосся на будь-яких ділянках тіла незалежно від характеристик шкіри. Результати помітні вже після першої процедури.

Технології

Механізм технології ChillTip

Безпека і безболісність впливу лазера забезпечується безперервним контактним охолодженням шкіри температурою в 5 ° С: починається до і триває під час процедури.

В процесі процедури рукоятка щільно притискається до шкіри, що забезпечує точне націлювання лазера навіть у важкодоступні зони. Під впливом лазерного випромінювання, яке поглинається меланоцитами відбувається руйнування волосяного фолікула.

Принцип роботи технології HIT

  1. Механізм технології High Speed розтягує і засмоктує ділянку шкіри в рукоятку: волосяні фолікули притягуються до джерела випромінювання максимально близько. Унікальний вакуумний модуль активує тактильні рецептори шкіри для запобігання передачі больових відчуттів, забезпечуючи максимальний комфорт для пацієнта.
  2. Завдяки такій контактної обробці лазерна енергія поглинається меланоцитами максимально ефективно – відбувається руйнування волосяної цибулини.
  3. Шкірна складка звільняється від рукоятки.
Характеристики

Характеристики

Насадка ET

Насадка HS

Тип лазера AIGaAs діодні матриці, імпульсні
Пікова потужність, Вт 1600
Форма плями квадрат прямокутник
Розмір плями, мм 9 × 9 22 х 35
Тривалість імпульсу, мс 5 – 400 30 – 400
Щільність енергії, Дж / см2 10-100 4,5 – 12
Довжина хвилі, нм 805 805
Охолодження ChillTip ™ контактне охолодження 5 ° С Не потрібно контактного охолодження
Частота

до 3 Гц

Електричні вимоги

100 – 240 В, Max 15А~, 50/60 Гц

Розміри, см

44 × 50 × 112

Вага, кг

48

Фото До та Після

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Естетичні лазери

Нова потужна модульна багатофункціональна платформа, вдосконалена версія М22. Вона дозволяє безпечно та ефективно лікувати більше десятка різних показань в естетичній…
Новий апарат серії LightSheer. Нові можливості розширюють спектр застосування: вбудовані програми для коагуляції судин і відбілювання пігментних плям. Можливе оснащення…
Меню