Универсальная система для проведения аблятивного ремоделирования кожи Lumenis AcuPulse

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Ефективний. Універсальний. Простий.

AcuPulseTM – це універсальна система для проведення аблятівного ремоделювання шкіри, що поєднує в собі передові технології для найширшого спектра процедур.

  1. Технологія SuperPulseTM – Оптимальне співвідношення абляції / коагуляції. Досягнення необхідної глибини впливу за один імпульс.
  2. 10 вбудованих режимів впливу. Максимальна функціональність при використанні всього двох сканерів. Повний контроль параметрів для досвідчених користувачів.
  3. Найменша тривалість імпульсу. Підвищена безпека і комфорт для пацієнта. Менша ймовірність розвитку побічних ефектів.
  4. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Простота у використанні. Включення попередніх користувача при одноразовому натисканні.

Для здоров’я жінок, AcuPulseTM пропонує ряд мінімально інвазивних рішень, справляються з гінекологічними захворюваннями, які впливають на їхнє благополуччя, впевненість і близькість.

Оптимальне співвідношення абляції / коагуляції

При однаковій глибині абляції вищий рівень енергії означає більше надлишкового тепла в тканини. Технологія SuperPulseTM дозволяє досягати більш глибокого проникнення при мінімальному рівні енергії. Це призводить до зниження дискомфорту для пацієнта, зменшення часу реабілітації та побічних ефектів. AcuPulseTM також дозволяє здійснювати вплив більш короткими імпульсами, що сприяє підвищенню безпеки для пацієнта.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Естетичні лазери