Апарат для глибокої діатермії, радіальної ендодермотерапі і кріотерапії Iskra Medical Physio Station

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат для глибокої діатермії, радіальної ендодермотерапі і кріотерапії Physio Station

Цей новий, інноваційний фізіотерапевтичний комбінований апарат грунтується на наступних революційних технологіях.

Вона об’єднує три різні терапії:

  • CPT – Ємнісний глибокий прогрів
  • RDT – Радіальна ендодерма терапія
  • Кріотерапія.

Інноваційна CPTехнологія™ дозволяє проводити безболісний глибокий прогрів шкіри, підшкірної тканини і більш глибоких шарів. Особливо важливо, щоб температура в глибоких шарах була вищою, ніж температура на поверхні шкіри. Таким чином, ніяке охолодження поверхні шкіри не потрібно.

  • Інноваційна радіочастотна система заснована на революційній СР (capacitive technology), технології для Вашої краси та здоров’я
  • СР технологія дозволяє прогріти дерму і підшкірний шар без болю і охолодження поверхні шкіри
  • М’яка не інвазивні процедура використовується в фізіотерапевтичних цілях, а також може використовуватися з локальними жировими відкладеннями
  • Безпечна і швидка процедура, яка не потребує періоду відновлення
  • Видимі результати навіть після першої процедури
  • Вбудована база даних для легкого доступу до індивідуальними параметрами кожного паціетнта

Ємнісна технологія CP забезпечує швидку зміну полярності електричного поля, яке по черзі притягує і відштовхує електрони і заряджені іони в дермі і гіподерми. Природне опір тканин проти цих дій продукує тепло, яке призводить до розширення кровоносних судин, посилюється метаболізм, збільшується м’язовий тонус, тканини стають більш еластичними, активуються фібробласти і вироблення колагену. При даній методиці струм не проходить через епідерму, поверхня шкіри не нагрівається і слідчо немає необхідності в охолодженні. Це дозволяє безпечно і швидко прогріти тканини із застосуванням меншою енергії. Отже емкостная технологія дозволяє домогтися бажаного результату безболісно і без ризику для пацієнта.

RDT
Радіальна ендодерма-терапія (RDT) значно підвищує проникність капілярів, що прискорює поставку природних поживних речовин, кисню, мікроелементів і ферментів. Крім того, вона покращує гідратацію позаклітинної матриці, що призводить до стимуляції активності фібробластів і подальшої активації росту нових клітин. Як наслідок, перебудовуються колаген і еластичні волокна і поліпшується тонус м’язів обличчя. Результатом терапії стають більш плавне, контурне тіло і підвищений тонус шкіри.

CRYO
Кріотерапія – охолодження – впливає на біохімічні та фізико-хімічні процеси, спочатку сповільнюючи, а потім значно прискорюючи їх. Відбуваються осмотичні зміни, клітинні мембрани стають більш проникними, і збільшується дифузія. Охолодження тканини збільшує кількість нейромедіаторів, тим самим значно прискорюється обмін речовин і всі

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Комбінована терапія