Апарат для ультразвукової, електро та комбінованої терапії Enraf Nonius Sonopuls 692V

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Sonopuls 692V – стаціонарний професійний апарат для УЗ, електро- і комбінованої фізіотерапії з вбудованим вакуумним модулем

Sonopuls 692 – це потужний універсальний апарат для ультразвукової, електро та комбінованої терапії. Можливості цієї моделі охоплюють всі сучасні режими УЗ терапії з частотами 1 і 3 МГц, що дозволяє вибирати, які саме тканини повинні зазнати впливу: глибоко лежачі або поверхневі. Класичні режими непрериного і імпульсного впливу розширюються можливістю встановлення частоти імпульсів і їх шпаруватість. Комбінований режим дозволяє задіяти будь-яку з 17 форм струму в поєднанні з ультразвуком. Можливості даного апарату охоплюють близько 60% всіх процедур, що проводяться в фізіотерапевтичному відділенні.

Обливості приладу

Зручний інтерфейс управління. Русифіковане меню відображається на великому яскравому кольоровому рідкокристалічному дисплеї. Можливості апарату включають ручний режим роботи, створення і збереження користувальницьких програм, використання вбудованих терапевтичних протоколів лікування, які супроводжуються докладним описом проведення процедур і фотографіями розташування електродів. Робота кожного каналу електротерапії і УЗ каналу програмується незалежно, це дозволяє проводити терапію одночасно за трьома різних полях.

Блок електротерапії підтримує всі низько-середньо частотні форми струмів:

  • Класична інтерференція;
  • СМТ (по типу Ампліпульс)
  • TENS (4 різних форми струму)
  • «Російська стимуляція»
  • диадинамические струми
  • Імпульсні прямокутні і трикутні струми
  • гальванічний струм
  • Струм із заповненням

Для коректного визначення параметрів стимуляції м’язів в апарат вбудована розширена електродіагностика. УЗ випромінювач має ергономічну форму, перемикати частоту випромінювання, володіє датчиком контакту і датчиком відображення, що забезпечує проведення максимально ефективних процедур. У додаткову комплектацію входить малий УЗ-випромінювач (1 см2). Апарат дозволяє гранично точно виставляти дозування потужності ультразвуку.

V означає Вакуум
Модель Sonopuls 692V
об’єднує в собі електротерапевтичний комбайн Sonopuls 692 з вакуумним пристроєм. Вакуумний блок оснащений тихим насосом і забезпечує накладення до 4 вакуумних електродів. Зусилля присмоктування електродів можна регулювати в широких межах. Поряд з постійним зусиллям присмоктування, можна встановити періодичною очисткою. Керуюча схема підключає насос, тільки в разі, якщо розрядження в вакуумних електродах зменшується нижче заданого рівня. Вакуумні електроди характеризуються простотою накладення електродів і малими витратами часу при підготовці процедури. Такі електроди забезпечують відмінний контакт з шкірою по всій поверхні електрода, накладаються швидко і надійно.

Практично всі відомі методики УЗ, електро та комбінованої терапії можуть бути відтворені на даному апараті.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Комбінована терапія