«Преміум» рішення для Вашого здоров’я InBody 770

країна виробник Південна Корея

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Точність і достовірність результатів InBody були доведені вченими і підтверджені публікаціями по всьому світу. Більше 500 статей були опубліковані в іменитих журналах

Професіонали світової медицини довели клінічну надійність InBody в численних статтях. InBody забезпечує точність 98,4% по кореляції з двухенергетіческой рентгенівської абсорбціометрія (DEXA), класичною методикою аналізу складу тіла, а власна технологія InBody запатентована в багатьох країнах по всьому світу.

Зафіксуйте стан Вашого тіла в певний момент часу за допомогою симультанного (одночасним-ного) многочастотного аналізу біоелектричного опору (SMF-BIA).
Ще одне інноваційне досягнення технології аналізу біоелектричного опору (BIA).

Зміна складу тіла і розподілу води в тілі призводить до неточності вимірювань при проведенні аналізу складу тіла з використанням технології попереднього покоління. InBody, володіючи ексклюзивною технологією, долає дане обмеження, одночасно пропускаючи імпульси різних частот. Дана інноваційна технологія називається симультанное багаточастотним аналізом біоелектричного опору (SMF-BIA) і гарантує високу ступінь точності вимірювань, і з гордістю застосовується в InBody770 – нове покоління аналізаторів складу тіла.

InBody770 показує результат на рівні наукових досліджень

Завдяки розвитку технологій, InBody зарекомендував себе як найбільш чітке визначення аналізу біоелектричного опору, що застосовується для визначення складу тіла. Дослідження показує, що технологія InBody характеризується високою кореляцією з двухенергетіческой рентгенівської абсорбціометрія (DEXA).

Технологія InBody

Пряме сегментарно вимір (DSM-BIA)
Одне з припущень, яке зазвичай має місце бути при проведенні аналізу біоелектричного опору, передбачає сприйняття тіла як одного циліндра. InBody застосовує аналіз біоелектричного опору з прямим сегментарним виміром (DSM-BIA), запатентовану технологію, призначену для вимірювання тіла з високим ступенем точності і поділом на 5 окремих циліндрів: чотири кінцівки і тулуб.

Різні частоти широкого спектра
InBody застосовує різні частоти для проникнення в мембрану клітини і аналізу внутрішньоклітинної та позаклітинної рідини з високим рівнем точності. Використовуючи прості частоти, InBody з високим рівнем точності вимірює загальну кількість води в організмі, що корисно при аналізі осіб з незбалансованим розподілом води в організмі. InBody 770 одночасно застосовує різні частоти, що забезпечує більш високу точність результатів.

8-точкова система тактильних електродів з електродами для великих пальців
Ексклюзивна 8-точкова тетраполярная система електродів забезпечує багаторазовий запуск в заданій точці – незалежно від місць розташування електродів – для збільшення рівня точності і відтворюваності.

Аналізатор InBody770 розроблений на основі досвіду роботи професіоналів.
Схвалений медиками аналіз складу тіла. InBody770 пройшов численні сертифікаційні процедури, такі як NAWI і CE, і показує результат на рівні наукових досліджень. Ці сертифікати визнаються в усьому світі.

Розширте область застосування InBody

Приєднавши Ваш InBody770 через Wi-Fi або Bluetooth, Ви можете управляти InBody віддалено. Зберігайте персональні дані і керуйте записами на прийом за допомогою повідомлень електронної пошти. Реєструйте дані користувачів за допомогою спеціального ПО для управління даними – Lookin’Body. Додаткові пристосування, такі як серія BSM, BPBIO і Сканнер для зчитування штрих-коду, дозволяють розширити сферу застосування InBody770.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Станції для вимірювання ІМТ