Найшвидше і сучасне рішення для спостереження за станом Вашого здоров’я InBody 570

країна виробник Південна Корея

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Аналізатор складу тіла InBody

Складіть ефективний план вправ і відстежуйте прогресивне зміна тіла за допомогою тестування InBody

 • Більше 40 типів даних за допомогою легкого і швидкого вимірювання InBody.
 • Результати вимірювання InBody використовуються для визначення ознак можливих захворювань і незадовільного стану здоров’я.
 • Аналіз м’язів за сегментами дозволяє розробити більш цілеспрямований план фізичного навантаження.
 • Аналіз співвідношення ВКЖ / ОКЖ може бути показником неважливого фізичного стану.

Точність і достовірність результатів InBody були доведені вченими і підтверджені публікаціями по всьому світу

Більше 500 статей були опубліковані в іменитих журналах. Професіонали світової медицини довели клінічну надійність InBody в численних статтях. InBody забезпечує точність 98% по кореляції з двухенергетіческой рентгенівської абсорбціометрія (DEXA), класичною методикою аналізу складу тіла, а власна технологія InBody запатентована в багатьох країнах по всьому світу.

InBody570 – Ваше унікальне «розумне» рішення в галузі медичного контролю – Просто встаньте на нього, а InBody570 зробить все інше

Швидке і легке тестування
Зручний інтерфейс з голосовим супроводом забезпечує простоту проходження тесту і отримання результатів.

Два різних режиму тестування: Самостійний режим і Професійний режим
Два різних режиму покликані задовольнити як користувача, так і консультанта. Випробуваний може легко самостійно пройти тест завдяки Самостійного режиму, всього лише ввівши своє зростання. При використанні Професійного режиму на екран виводиться більш детальна інформація.

Додаткові аксесуари до InBody570

 • BPBIO320
  Даний прилад для автоматичного визначення артеріального тиску забезпечує більш високий рівень точності і менш хворобливе зняття показань за рахунок спеціальної камери
 • BSM370
  Високий рівень точності вимірювання зросту і ваги забезпечується за рахунок сенсорного каркаса і вимірювального сенсора.
 • Сканер для зчитування штрих-коду
  Простий введення даних клієнта через сканування штрих-коду даними сканнером.

Програмне забезпечення для управління даними Lookin’Body – кращий спосіб управління даними з ПК. Бездротове з’єднання між InBody570 і ПК сприяє кращому управлінню даними.

Бездротове з’єднання з InBody570
Приєднавши Ваш InBody570 через Wi-Fi або Bluetooth, Ви можете управляти InBody віддалено. Призначені для користувача дані будуть збережені на Вашому комп’ютері, і Ви зможете дистанційно керувати InBody570, зберігати дані користувачів і управляти записами на прийом за допомогою повідомлень електронної пошти.

Стратегічна консультація
Графік історії складу тіла по кожній категорії дозволить Вам візуально відслідковувати зміни в складі тіла. Крім того, функція коментування по кожного запису забезпечує більш персоналізоване обслуговування.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Станції для вимірювання ІМТ