Апарат для глибокого кишкового зрошування Herrmann Colon Hydromat I

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Herrmann в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Гідроколон COLON HYDROMAT I – це сучасний апарат, який може використовуватися в медичних, профілактичних кабінетах, оздоровчих комплексах для проведення процедури глибокого зрошення кишечника. Ефективність цієї процедури не волає сумнівів – ретельно і м’яко очищається порожнина товстого кишечника, відновлюється його форма, поліпшується перистальтика, стимулюються імунні процеси і рефлекторні зв’язки, нормалізується водний баланс.

В основі дії гідроколона- використання чистої або змішаної з трав’яними настоями мінералізованої води, яка при чергуванні фаз введення і виведення з порожнини кишечника повністю очищає його від токсинів, шлаків, слизу, а також сприяє відновленню мікрофлори шляхом видалення колоній анаеробних бактерій.

Показання для застосування Гідроколон:

 • хвороби, пов’язані з порушеннями метаболізму (діабет, ожиріння, подагра і т.д.);
 • захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту (у тому числі, панкреатит);
 • коліт;
 • роздратування в товстому кишечнику.

Гідроколон COLONHYDROMAT I володіє вбудованим фільтром і системою автоматичного введення / виведення для промивання складу. Цей апарат компактний і простий в експлуатації, його застосування в рамках процедур зрошення або очищення кишечника не викликає у пацієнта дискомфорт і больові відчуття.

Основні переваги гідроколонаCOLON HYDROMAT I:

 • Передбачені комплектацією датчики подвійного контролю температурного діапазону і тиску гарантують пацієнту повну безпеку;
 • Температура рідини для промивання додатково контролюється автоматичним змішувачем, система регулювання якого дозволяє змінювати температуру води з точністю регулювання до 0,1 градуса;
 • Показник тиску під час процедури контролюється автоматично, виключаючи ризик виникнення перепадів;
 • Можна також вибрати опцію відключення системи подачі рідини і виклику медсестри;
 • У комплектацію входить апарат для насичення промивання складу киснем (передбачений механізм регулювання швидкості і обсягу подачі);
 • Наявність оглядового вікна, термометра і манометра;
 • Для проведення дезінфекції передбачено наявність спеціального змішувача.

За вашим бажанням дана модель може також комплектуватися пристроєм для вливання медикаментозних складів, а також настоїв трав, бифидус). Купити гідроколон COLON HYDROMAT I, що володіє оптимальною комплектацією і відмінним співвідношенням ціни і якості, ви зможете в інтернет магазині «Медгарант».

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Гідроколонотерапія