Устаткування для сухої сольової аерозольтерапії Halomed HaloPrima-02

країна виробник Італія

Медгарант єдиний офіційний представник Halomed в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат HaloPrima-02 – це сертифікований і відповідає всім сучасним якісним і виробничим стандартам прилад, який використовується для облаштування і оснащення кімнат соляної терапії, заснованої на сухому аерозольному дії. Апарати даної моделі можуть використовуватися в медичних, фізіотерапевтичних, оздоровчих, санаторно-курортних установах і спа-центрах.

Головними перевагами апарату HaloPrima-02 є надійність, простота в експлуатації, висока продуктивність сухого соляного аерозолю для створення максимально наближеного до природного мікроклімату, характерного для соляних печер, а також невимогливість у догляді. За допомогою апарату HaloPrima-02 можна обладнати досить велику соляну кімнату для проведення групових сеансів соляної терапії – при висоті приміщення до 3,0 м його площа може становити від 6,0 до 30,0 м2. Гнучка система регулювання параметрів дозволяє вибирати не тільки рівень концентрації сухого аерозолю в повітряному середовищі, а й задавати тривалість терапевтичного сеансу, якісне і оптимальне управління вентиляційною системою, а також використання ручних налаштувань роботи апарату HaloPrima-02.

Принцип дії апарату HaloPrima-02 досить простий. Керований мікропроцесором генератор створює сухий соляної аерозоль з регульованою концентрацією. При насиченні повітря в приміщенні фрагменти солі якісно очищають його від мікроорганізмів і елементів алергенного характеру і при цьому вони настільки малі, що не створюють ніякого дискомфорту для пацієнтів. Концентрація соляних часток може регулюватися в залежності від очікуваного терапевтичного ефекту.

Апарати HaloPrima-02 можуть використовуватися для лікування великого спектру захворювань:

  • алергічні прояви;
  • дерматологічні ураження;
  • ураження дихальної системи (хронічні бронхіти, бронхіальна астма, профілактика ГРВІ та ГРЗ);
  • стресові стани, погіршення психо-емоційного стану.

Використання соляної кімнати в якості профілактичного заходу забезпечує антивірусну, бронходренажное, імуностимулюючу, протизапальну і саногенное вплив на організм пацієнта.

Апарат HaloPrima-02, а також аналогічні апарати для оснащення оздоровчих центрів будь-якої спеціалізації, ви можете купити в інтернет магазині «Медгарант».

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Спелеотерапія