Устаткування для сухої сольової аерозольтерапії Halomed HaloCompact

країна виробник Італія

Медгарант єдиний офіційний представник Halomed в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат HaloCompact – це компактний і повнофункціональний сучасний галогенератор, призначений для оснащення сольових терапевтичних кімнат в оздоровчих і фізіотерапевтичних установах, а також в спеціалізуються на широкому спектрі послуг спа-центрах. Завдяки цьому невеликому потужному приладу дуже легко відтворити мікроклімат, який панує в найвідоміших соляних копальнях Європи і всього світу.

До переваг апарату HaloCompact в порівнянні аналогами традиційно відносять:

  • використання сертифікованої медичної технології моделювання мікроклімату, характерного для природного соляної печери;
  • систему ефективної і оптимальної концентрації сухої аерозольної солі для насичення повітряного простору, що дозволяє визначати параметри в досить широкому діапазоні (1-20 мг / м3, крок – 1 мг / м3);
  • оптимальну аерозольну дисперсність (від 90% частинок, розмір яких не перевищує 5 мкм);
  • широкі можливості вибору програм терапевтичного впливу і їх регулювання.

Апарат HaloCompact робить вплив наступного типу:

  • антивірусне;
  • бронходренажное;
  • імуностимулюючу;
  • протизапальну;
  • саногенное.

Мікропроцесорне управління апаратом HaloCompact дозволяє генерувати регульовану аерозольну середу, насичену аероіонами з негативним зарядом, що перешкоджає розвитку алергенних компонентів і різних мікроорганізмів, завдяки чому терапевтичний ефект від використання соляних кімнат стає більш вираженим.

Апарат HaloCompact досить компактний і має високу продуктивність, що дозволяє обладнати соляні кімнати в оздоровчих установах і спа-центрах. Його дизайн відрізняється ергономічністю і відповідає сучасним стандартам – система управління проста і надійна, крім того, апарат не вимагає спеціального догляду і відрізняється довговічністю в умовах інтенсивної експлуатації. Цей прилад може використовуватися для усунення дерматологічних проблем, лікування та профілактики астматичних проявів, очищення і зміцнення дихальної системи, профілактики алергій, стимуляції захисних механізмів організму, а також в комплексі релаксотерапії.

В інтернет магазині «Медгарант» ви можете купити краще сертифіковане медичне і терапевтичне обладнання з доведеною клінічною ефективністю в оптимальній комплектації для досягнення певних лікувальних і профілактичних ефектів за прийнятною ціною.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Спелеотерапія