Система аналізу і тренування ходьби h-p-cosmos Системи аналізу та тренування ходьби Rehawalk

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник h/p/cosmos в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Система аналізу і тренування ходьби Rehawalk® включає бігову доріжку (h / p / cosmos mercury med або quasar med) зі встренний силовий платформою з матрицею датчиків тиску, блок для проекції паттерна кроку на платформі доріжки, екран для проекції індивідуальної віртуальної тренііровкі і блок обробки.

Система має також модуль для стрес-тестування і дослідження координації і локомоторною терапії для реабілітації і відновної терапії і може комплектуватися також пристроєм підтримки для рук і системою експандерів h / p / cosmos robowalk. Використовуючи інтегровану систему розвантаження ваги можливо починати локомоторную терапію на ранніх стадіях. Як цілісна система h / p / cosmos locomotion 150 / 50DE med пропонує додаткові настроюються поручні, пандус для інвалідного візка і терапевтичні сидіння. Оціночний звіт поаналізу ходи містить всі важливі параметри положення і часу, такі як поза, помах і фази подвійного стояння, довжина кроку, ширина кроку, кут обертання стопи і детальний аналіз розподілу сили під ступнями.

Система Rehawalk підходить для аналізу і терапії порушень ходьби з підтримкою за допомогою рухомого доріжки для неврологічної та ортопедичної реабілітації. Можливості застосування включають динамічну, візуальну стимуляцію за допомогою проекції кроку на область ходьби, а також середовище з віртуальним екраном. Хід терапії автоматично документується системою. Під біжить стрічкою встановлена ​​матриця датчиків тиску з декількома тисячами еталонних ємнісних датчиків тиску. Рух біжить стрічки компенсований таким чином, що параметри стабільної ходи і скочування можуть бути аналізувати з високою точністю. Аналіз ходи виконується без проведення будь-якої підготовки пацієнта для зняття вимірів. Процес ізмереніяможно наблююдать на екрані в режимі реального часу. Звіт обробляється автоматично. Для підготовки візуальної стимуляції автоматично приймаються важливі характеристики з оціночного звіту. В меню налаштувань відповідно до цілей тренування встановлюються параметри довжини кроку, ширини кроку і обертання стопи.

Під час курсу тренування ходьби значення параметрів можуть залишатися постійними або близькими до цільових установок. На початку тренування або під час всього тренування ходьби пацієнт ставить свою ногу всередині проекцій ділянок поверхні якомога точніше. Це можливо при вільної ходьбі, а також коли використовується підтримка ваги. Проекції показують реальні форми слідів ніг, або інші уявлення, прямокутні або овальні форми зі слідами ніг у них. В успішному звіті документується дотримання відповідності цільових установок. На цій основі цільові параметри можуть бути налаштовані відповідно до можливостей пацієнта. Параметри аналізу ходи до і після реабілітації легко порівнюються між собою в порівняльному підсумковому звіті. Оціночний звіт містить всі значущі параметри для характеристики ходи людини. Аналізіруруются симетрія ходи і варіабельність швидкості ходьби. Повні відео послідовності можуть бути показані в індивідуальних зображеннях.

При тренуванні ходьби і координації за допомогою візуальної зворотнього зв’язку пацієнт рухається в віртуальному оточенні ходьби (або бігу) і, поки він стежить за своїми особистими слідами, виконує завдання, які вимагають постійної зміни його ходьби і балансування. Оскільки патерни ходьби постійно змінюються, активуються різні групи м’язів. Більш того, потрібні координаційні та пізнавальні навички. Для реабілітації, наприклад, після операції з ендопротезування на стегні або коліні, система обеспечіваает задану навантажувальну зворотний зв’язок для регульованого межі навантаження. Використовуючи поручні або настроюються підтримки для рук пацієнта є можливість, використовуючи звукову та візуальну зворотний зв’язок, розвантажити певні сегменти для запобігання перевантаження на основі заданого заздалегідь процентного співвідношення ваги тіла.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Реабілітаційні тренажери