Інноваційний прилад високотоновой терапії з мікропроцесорним управлінням GBO HiToP 2touch

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник GBO в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Високотоновая терапія – це сплав знань медицини, фізики, математики, фізіології, гістології, цитології, хімії, біохімії, акустики, музикознавства, вчення про гармонію, фармакології. Методи лікування, закладені в апараті для високотоновой HiToP-терапії, в сукупності є принципово новим напрямком у розвитку електротерапії.

Терапевтичний ефект при високотоновой терапії досягається не простим електричним роздратуванням м’язів і нервів, а запуском цілого ряду внутрішньоклітинних біохімічних і біофізичних реакцій. Використання змінного електричного струму високої частоти (4-32 кГц), модульованого одночасно по частоті і амплітуді, викликає резонансні коливання всередині клітин організму, що призводить до терапевтичним змінам як на внутрішньо-, так і на надклеточном і тканинному рівнях. Ефективність лікування на цьому апараті в кілька разів вище, ніж при звичайній електротерапії.

Таким чином, принципи, закладені в HiToP, дозволяють лікувати цілий ряд захворювань, раніше недоступних для медикаментозних методів впливу і методів класичної електротерапії.

Принципові відмінності високотоновой терапії від класичної електротерапії:

Перша відмінність від електротерапії – вплив на метаболізм за допомогою:

  • феномена резонансу
  • індивідуально підбирається для кожного пацієнта рівня інтенсивності струму
  • більшої кількості енергії, що надходить в організм пацієнта, в порівнянні з класичними методами електротерапії

Активізація всіх органів і систем організму в процесі лікування (ефект віталізаціі- загального оздоровлення і відновлення організму). Апарат HiToP має чотири абсолютно незалежних терапевтичних каналу, що забезпечує високу пропускну здатність приладу. Завдяки русифікованому меню з інструкцією-підказкою HiToP простий в експлуатації. Так само високотоновая терапія сприяє підтримці і посиленню резистентності організму при перевантаженнях, стресах і хронічних захворюваннях. Нормалізуються всі функції організму. Дана дія відбувається паралельно з істинним лікуванням.

Принцип високотоновой терапії
Високі частоти між 4096 і 32768 Герц змінюють біохімічні і біоелектричні процеси в клітці. Це призводить до збільшення кількості та обсягу мітохондрій, так званих «електростанцій» клітин.

Терапевтичні ефекти впливу на організм в цілому. Збільшення мітохондрій сприяє посиленню кооперації і комунікації між клітинами і активізує енергійно потенціал клітин. Після закінчення терапії пацієнт відчуває бадьорить почуття як після пробіжки. Посилюється обмін речовин. Пацієнт відчуває прилив життєвих сил і одночасно приємне розслаблення.

Головна перевага високотоновой терапії
Високотоновая терапія є набагато більш ефективним методом полегшення болю, особливо хронічних і важко лікуємо, ніж звичайні методи, включаючи фармакологічні.

Перевага перед фармакотерапією
Зникає токсикологічне вплив на організм. Чи не порушується обмін речовин у пацієнта. Можливе значне зменшення або повне припинення прийому ліків. Високотоновая терапія нормалізує регуляторні процеси в організмі і заряджає клітини енергією.

Найбільш успішні області застосування
Високотоновая терапія придатна для лікування цілого ряду захворювань, в тому числі суглобів, як, наприклад, артрозів, особливо артрозу коліна, болів в плечі, в спині, головних болів, відкритих ран і виразок, болів після поранень і операцій.

Так само високотоновая терапія сприяє підтримці і посиленню резистентності організму при перевантаженнях, стресах і хронічних захворюваннях. Нормалізуються всі функції організму. Наприклад, підвищений кров’яний тиск знижується, а знижений – підвищується. Теж нормалізується частота серцевих скорочень.

Проведення лікування
Під час лікування пацієнт лежить на кушетці або в зручному кріслі. Як правило, один сеанс триває 60 хвилин, а для довгострокових терапевтичних успіхів треба повторювати його до десяти разів.

Ефективність лікування
70-80% пацієнтів вже після першої-третьої процедури відчувають повне зникнення або значне зменшення болю. Спостерігається, що навіть пацієнти з сильними болями засипають під час терапії.

Протипоказання високотоновой терапії: Протипоказана високотоновая терапія при гострих інфекційних процесах, місцевих бактеріальних ураженнях і у пацієнтів, що мають водій ритму серця.

Частота процедур:
В середньому повинно проводитися 3-5 сеансів на тиждень, 10 сеансів на весь курс.

Захворювання, при яких показано проведення високотоновой терапії.
Захворювання опорно-рухового апарату, спортивна медицина, неврологія, травматологія, дерматологія, гінекологія та урологія, внутрішні хвороби, психіатрія. Дуже хороші результати відзначаються при лікуванні ожиріння і целюліту.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Електротерапія